Skoči na vsebino

Fajsula


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Te razumem,samo ne mi potem jokat in stokat da se ti je to zgodilo.

Daj odkrito povej kaj te mu?i

 

ah ne ... lej sej ve? kako je usaka ?ola neki stane ....

mene ?ist n? ne mus jst sm sam in love :wub::wub::wub:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 316
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj mi pa potem govori?,bodi resen,ipd...?

 

narobe si razumel!... reku sm v smislu, kako nej bo pol ?lovk dons resn ?e so babe take... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za druge ne vem ... sam mene tok rajca da me kr razmetava po sobi ... :wub: ej bojsi ... kdaj jo ma zdej kk?n ... en urnik si mormo sestavt da se nebomo usi za ist cajt menil ... lepo usak ve?er eden :prstgor:B)

 

Ja jzt jo mam jutr, lahko ti pri?timam teren za v soboto :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jzt jo mam jutr, lahko ti pri?timam teren za v soboto :D

 

Zdaj je pa ?e mene za?el firbc matrat, kaj je to za ena oseba, ki sploh ni ?lanica mazda kluba, niti mazda foruma, ne vem, ?e ima sploh Mazdo, pa je kljub temu dobila kar 7 strani na?ega foruma. A lahko pri?tima? ?e meni termin za nedeljo, ko sem de?urni, pa da prou?im po dolgem in po?ez, kdo je to?

 

 

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:zvizga:

 

Kaj pa ti ?vi?ga??

 

Sli?al sem, da je bila tudi v http://www2.arnes.si/~mdljmb1s/kdosmo.htm , kjer je bila zelo problemati?na in so jo kasneje premestili v http://www.vizvisnjagora.si/index.php?opti...2&Itemid=91 , kjer se je izu?ila za pomo?nika frizerja in ne frizerko kot navaja v profilu.

Do strank v enem od ?entjurskih salonov naj bi bila zelo nesramna in arogantna, predvsem pa naj bi jim delala frizure po svoje.

Nekateri mi pa tudi pravijo da dela v Salomonovem oglasniku. Potem ve? koliko je ura.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ti ?vi?ga??

 

Sli?al sem, da je bila tudi v http://www2.arnes.si/~mdljmb1s/kdosmo.htm , kjer je bila zelo problemati?na in so jo kasneje premestili v http://www.vizvisnjagora.si/index.php?opti...2&Itemid=91 , kjer se je izu?ila za pomo?nika frizerja in ne frizerko kot navaja v profilu.

Do strank v enem od ?entjurskih salonov naj bi bila zelo nesramna in arogantna, predvsem pa naj bi jim delala frizure po svoje.

Nekateri mi pa tudi pravijo da dela v Salomonovem oglasniku. Potem ve? koliko je ura.

 

Kje pa misli? da smo jo mi na?li....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa misli? da smo jo mi na?li....

 

Si vedel za-to?

Danes itak vsaka to po?ne,ko ugotovi da ji kaj drugega ne preostane

 

090 sekcija, samo njen oglas je ?el ?ez 2 strani :lol:

 

Tukaj ja

A bi se ?udil,da bi to opazil?

 

in to na naslovnci, ?eprav ima naslovnica le eno stran - kako ji je to uspelo? :blink:

 

Nevem.?e je Severini in ostali konkurenci,potem se ne ?udi da tudi njej ni

Ne ?udi se, ko bo na Playboy-evi naslovnici

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ti ?vi?ga??

 

Sli?al sem, da je bila tudi v http://www2.arnes.si/~mdljmb1s/kdosmo.htm , kjer je bila zelo problemati?na in so jo kasneje premestili v http://www.vizvisnjagora.si/index.php?opti...2&Itemid=91 , kjer se je izu?ila za pomo?nika frizerja in ne frizerko kot navaja v profilu.

Do strank v enem od ?entjurskih salonov naj bi bila zelo nesramna in arogantna, predvsem pa naj bi jim delala frizure po svoje.

Nekateri mi pa tudi pravijo da dela v Salomonovem oglasniku. Potem ve? koliko je ura.

 

jaaa hotu sm zvedt kako se naprej odvija zadeva ane :D salomonov oglasnik pravs...ja pol pa res vem kok je ura :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaaa hotu sm zvedt kako se naprej odvija zadeva ane :D salomonov oglasnik pravs...ja pol pa res vem kok je ura :D

 

Poro?aj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poro?aj!

 

bi...pa nimam blage veze o cem govori fant...

 

Jasno.

A bo? rekel da to ni mo?no?

Danes bi vsaka najraje imela vse in ?ivela na tujih ?uljih.

Nevem kaj ti ni jasno.

Si se ?e opekel ali se ?eli??

Jo mogo?e pozna??

 

recem da to ni mozno ok...kokr reces.

valda da bi tko vsaka zivela,zato pa jo zajebes prej kokr ona tebe.ddd

kaj mi ni jasn? kaj teb pa tvojmu fantu ni jasn? poglej to "ZENSKO" :ninja:

ce bi jo poznov,bi ji reku " svaka ti cast,lej kaj delas tem kretenom,pohvalno"

Glede na njen izgled in obnasanje,sta res kekca da vama je tkole prsla v glavo in vaju pocas razera...

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Do konca napoolnjene baterije so pod višjo napetostjo med elektrodami,in so za to kemično veliko bolj aktivne...po domače-ne paše jim biti napolnjene. To je tudi razlog,za kaj jim pada kapaciteta,če jih zmeraj polniš do konca.   Seveda je najlažje trditi...ja ti grki nimajo pojma...ker ti pač paše v agendo...   Ali npr....ko sem pred kratkim dobival ali kupoval baterije za orodje...ena "črtica" od štirih...edino pravilno! Tudi tako...določeni polnilci za LiIon baterije imajo funkcijo za skladiščenje baterije,in jih ne polni do 100%,ampak največ 75%.
    • Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉
    • Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.   Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.   Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.
    • V grcij jest se nism vidu, niti ne poznam nobenga k bi kadarkol podrsov ko gre na trajekt.    Mogoce je res 40% precej debilen predpis, ampak, prej bos pogasil baterijo s 40% kot pa 100%
    • Nova metoda zmečkljivih con... 😁 Bolje tako kot jo imeti na kolenih...👍 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.