Skoči na vsebino

spoiler


Danny

Priporočeno sporočilo

Doberdan! Sem nov na forumu tako da se opravicujem za napake.

Imam eno vpra?anje in sicer kje bi se dalo dobiti stre?ni spoiler za.Mazdo 3 Hatchback 2005 letnik pa da ni ravno 350?. Bi se dalo dobiti kje kaj za cca 100? cimbolj OME? :)

 

Poskus najdit kako karambolirano, ki se prodaja po delih :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom to poskusil! Pametno! Kako pa je z namestitvijo? Se da brez vrtanja/luknanja... Recimo da avto prodajam in spojler odmontiram, se bo kaj poznalo?

 

Up-date:

Kar sem preko interneta gledal je s spoilerjem samo 1, in ?e ta ?rna(moja je srebrna). Kaj pa druga?e kak?en plan B? Kdo mogo?e na forumu prodaja kaj po kak?nem slu?aju?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom to poskusil! Pametno! Kako pa je z namestitvijo? Se da brez vrtanja/luknanja... Recimo da avto prodajam in spojler odmontiram, se bo kaj poznalo?

 

Up-date:

Kar sem preko interneta gledal je s spoilerjem samo 1, in ?e ta ?rna(moja je srebrna). Kaj pa druga?e kak?en plan B? Kdo mogo?e na forumu prodaja kaj po kak?nem slu?aju?

 

pre?triha? pa je stvar re?ena ;)

 

druga? pa tole, pa ga 100% nebo? zgubu ;)http://www.pattex.si/naredi-sam-s-pomocjo-...ni-trakovi.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.