Skoči na vsebino

Posneli mazdaši....


jures

Priporočeno sporočilo

Tu limajte videje, ki ste jih posneli s telefonom, nevarne, sme?ne, naklju?ne situacije na cesti, dirkali??ih, tudi na primer kolesu, smu?i??ih...itd Avtokamere, HD pro. Sony PRO za Labija ipd :)

 

Ne limajte drugih jutubov z ruskimi pretepi in podobno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Qurba si mo?an na hupi, vn bi sko?u pa ga na kepo !

 

pred otrokom, je treba uporabiti druga?ne prijeme, hupa je opozarjanje ostalih na nevarnost....?isti CPP prijem :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred otrokom, je treba uporabiti druga?ne prijeme, hupa je opozarjanje ostalih na nevarnost....?isti CPP prijem :D

 

pa ti ve? da ne sme? iz notranjega pasa kar direkt zapelat na izvoz ,?e posebaj ker se je nekdo vklu?il na zunanji pas! Moral bi se lepo 1 krog ?e ukol pelat in potem pravilno razvrstit za izvoz ----se motim? :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ti ve? da ne sme? iz notranjega pasa kar direkt zapelat na izvoz ,?e posebaj ker se je nekdo vklu?il na zunanji pas! Moral bi se lepo 1 krog ?e ukol pelat in potem pravilno razvrstit za izvoz ----se motim? :jezicek:

 

pri manj?ih kro?i??ih je to vedno problem, ker pri ve?jih je prostora dovolj. Velja pa vedno to, da ima prednost tisti, ki je v kro?i??u pred tistim, ki se vklju?uje vanj. Se pravi, ?e je Jures, dal ?migavec, da gre na izvozu ven bi moral tisti, ki se vklju?uje to upo?tevat in po?akat ter ne rinit v kro?i??e.

 

V nasprotnem primeru bi se lahko zgodilo to, da ob ve?ji gu?vi se bi lahko Jures vrtel po kro?i??u do nezavesti oziroma vsaj toliko ?asa, da bi otroci od vrtenja kozlali kot vidre. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nisem sli?al klikanja ?migavcev, :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kot se spodobi za razdevi?enje - RONDO MEDVODE :bravo:

 

Tale tle je ?isti amater.. sam sem tle 1x nabasal na bmw-ja ki je hotel narest isto, na izvozu sm pa sre?al ?e drugega bmw-ja ki je zapeljal v moj izvoz rondoja - beri: kot bi hotel v drugo smer vozit.. dober da sva (pa viper zraven) bla z miato ki je dost mejhna in je blo placa za oba <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je edina in pravilna moznost izvoza. Ce si na zunanjem te polna crta vodi ven na izvoz za kranj. Brez zmigovca v rondoju je pa samomor....tako mini bus pred mano in jaz sva ubrala pravilno pot, imas pa paciente ki so na zunanjem pasu pa sekajo polno ko nadaljujejo po rondoju

 

Evo rdeci avto (moja pozicija) lahko zavije na kranj ali nadaljine, na njegovem zunanjem pasu pa samo desno zaradi polne crte.

 

Tako da ko hoces zaviti tam kjer je beli avto moras biti tam kjer je rdeci.

Ta nas rondo ni za vsakogar, uni ki se vkljucujejo z zbilj morajo za medvode skociti direktno na notranji pas ali pa jih ujame polna...polni crti sta proti kranju in medvodam in najvec je takih ki gredo po idealni liniji - not preko polne na notranjega in spet ven cez polno na zunanjega....

post-2637-1353581429_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

se vedno eksperimentiram pa se pol sem videl, da je bla leca zamegljena...ampak se mal pa bojo posnetki boljsi...watch in HD

 

Cool.

 

Jaz pa sem snemal celotno A1 v petek na Katchbergu in ugotovil, da je iPhone vmes crknil zaradi mraza (-11) <_< Top Shit ni kaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Damn, kako pa pogre?am tole, upam da ?imprej :) Labi, bolj?ega vremena ne bi mogel izbrati :aaaaa:

 

Katero je pa kej najbli?je in dobro avstrijsko smu?i??e?

 

http://www.bergfex.si/abtenau/schneebericht/#/oesterreich/

Sam hodim najraje v Nassfeld in Katchberg

Zelo dobro smu?i??e je tudi Trbi?...(FIS)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap meni je katschberg ful dober, najboljsi od teh blizjih

na krvavec hodim samo na 2 oz. 3 urne fure (kot npr. danes), drugace pa, ce ze grem za cel dan pol avstrija...boljse proge, manj cakanja in priblizno iste cene

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://youtu.be/XRsptDaBmCc

 

vo?nja dizla (za Deeyana :jezicek: ) - mojo kravo, lahko mirno vozim takole s powerboxom....brez ne ne more. Seveda na ravnini, predvsem med vasmi. Trenutna poraba je takrat 4,5-5,8L

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je slabo za motor...

 

brez skrbi da se tud puca.....,pa nikar ne misli da se matra, sam vle?e. Druga?e ?e imam mo?nost vozim tako da odlo?no pospe?im do cruising hitrosti, samo tukaj med vasmi no way....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Bolj?, da tega ne nalimam v temo z nesre?am, kjer je taglaven LojZi. Bo ziher najdu tiso? vzrokov zakaj je kamionar naredil vse prav, Boss je pa pa? divjak. :whatever:

 

 

v ?ivo je bilo precej bolj blizu kot je na film?ku vidno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.