Skoči na vsebino

Posneli mazdaši....


jures

Priporočeno sporočilo

Bolj?, da tega ne nalimam v temo z nesre?am, kjer je taglaven LojZi. Bo ziher najdu tiso? vzrokov zakaj je kamionar naredil vse prav, Boss je pa pa? divjak. :whatever:

 

 

v ?ivo je bilo precej bolj blizu kot je na film?ku vidno.

 

A si raje posnetek prekinil pred mimovozom kabine

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Bolj?, da tega ne nalimam v temo z nesre?am, kjer je taglaven LojZi. Bo ziher najdu tiso? vzrokov zakaj je kamionar naredil vse prav, Boss je pa pa? divjak. :whatever:

 

 

v ?ivo je bilo precej bolj blizu kot je na film?ku vidno.

 

Ne more? iz vklju?evalnega direkt na prehitevalni in isto velja obratno iz prehitevalnega direktno mimo voznega na izhodni pas,

Ene 13 let nazaj sem izvedu manever iz prehitevalnega direkt na izvozni za mano probala zelena vektra ji ni ratal je ?la na odstavni nato v rikverc n za mano gor in pri?gala plave lu?ke.

Nagrada ogled manevra in pla?ilo polo?nice :blush: .

Se nisem bunil, edino na vpra?anje ?e ga nisem vidu da se mi lima na rep sem odgovoril sem sam mim mene je ?el glf in ?e niste ?li za njim pol niste providia.

Torej ne vozit 150,vozite 180 :macek: , pol vas plavi ne opazjo :ninja:

 

Mogu bi pustit dalj?i posnetek kriljenje rok in hupanje neprecenljivo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?lepar s prikolico meni ni? tebi ni? gas ?ez Rondo - seveda Medvode

 

:hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Hopla konopla - tud avstijci imajo skrajne levi?arje in to mnogo bolj vztrajne kot mi. Tale se ni pustil zmesti niti po 7 minutah vztrajanja na levem pasu. Pri prvem poskusu, da bi mu "ukradel" levi pas (2:38 minute) je takoj zavzel pravilen obrambni polo?aj ?isto po lojzevsko. Ne bo mi nih?e kradel pasu sej vozim po pravilih v okviru omejitev si je verjetno mislil in si popravil lovski klobuk.

 

V glavnem zakaj bi bili malenkostni.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ne vem kaj je blo zadnje dva dni sam o?itno preve? lepega vremena slabo vpliva na folk, ki se ?isto zasanja ter po?ne neumnosti al po nesre?i ali pa arogantno zanala?? saj z velikostjo raste mo? v primitivnih glavah.

 

 

0:16 Ustavitev pri prostem pasu brez razloga

0:22 ?tartamo in takoj ?migavec za zavijanje desno kot bi ?elel zaviti v prvo ulico

0:29 model se premisli in zavije levo kot bi hotel prepre?iti, da ga Mondeo prehiti

0:33 spet ?migavec desno in trzaj z volanom desno - voznik v Mondeu je tokrat pripravljen

0:42 gas, da ga ja ne bo kdo prehitu in zavijanje v levo

 

0:46 BMW ima vedno prednost

 

1:00 nesre?a zaradi izsiljevanja prednosti

 

1:30 po?asna kolona na AC nastala zaradi zijal, ki onanirajo na nesre?e

 

4:08 tipi?no kamionarsko izsiljevanje v stilu "ko te jebe", ?e bo? po?il

 

4:54 ista zgodba samo z no?nim pejsa?om

 

5:35 neskon?na kamionarska prehitevanja en za drugim, ostali pa se jebite

 

6:36 drugi del neskon?nih kamionarskih prehitevanjih in to povrhu ?e v ?asu, ko na tem odseku AC prehitevanja niso dovoljena do 9:00 ure zjutraj. AMpak to jih ne gane ter en za drugim na prehitevalni pas, za druge jim pa dol visi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj je blo zadnje dva dni sam o?itno preve? lepega vremena slabo vpliva na folk, ki se ?isto zasanja ter po?ne neumnosti al po nesre?i ali pa arogantno zanala?? saj z velikostjo raste mo? v primitivnih glavah.

 

 

0:16 Ustavitev pri prostem pasu brez razloga

0:22 ?tartamo in takoj ?migavec za zavijanje desno kot bi ?elel zaviti v prvo ulico

0:29 model se premisli in zavije levo kot bi hotel prepre?iti, da ga Mondeo prehiti

0:33 spet ?migavec desno in trzaj z volanom desno - voznik v Mondeu je tokrat pripravljen

0:42 gas, da ga ja ne bo kdo prehitu in zavijanje v levo

 

0:46 BMW ima vedno prednost

 

1:00 nesre?a zaradi izsiljevanja prednosti

 

1:30 po?asna kolona na AC nastala zaradi zijal, ki onanirajo na nesre?e

 

4:08 tipi?no kamionarsko izsiljevanje v stilu "ko te jebe", ?e bo? po?il

 

4:54 ista zgodba samo z no?nim pejsa?om

 

5:35 neskon?na kamionarska prehitevanja en za drugim, ostali pa se jebite

 

6:36 drugi del neskon?nih kamionarskih prehitevanjih in to povrhu ?e v ?asu, ko na tem odseku AC prehitevanja niso dovoljena do 9:00 ure zjutraj. AMpak to jih ne gane ter en za drugim na prehitevalni pas, za druge jim pa dol visi.

 

 

 

Pozdravljeni.

 

Ne morem iz ko?e, da ne komentiram zadnje dejanje kamionarja...ja, prehiteval je, tam kjer se ne sme...tudi osebna vozila velikokrat tako prehitevajo...ampak, koga je pa prehiteval? Osebno vozilo s prikolico!!! Zakaj? Ja, pa se postavi v ko?o ?oferja kamiona...saj ne re?em, da so vsi v redu, ve?inoma pa SMO, pa smo mazda?i tudi...jaz sem oboje... Kolikokrat bi moral voznik kamiona na polno zavirat zaradi osebnega vozila, ki ga izsili...pa si v tem trenutku predstavljate, kaj ima kamion nalo?eno? Je v?asih la?je na levo potegnit...tud varneje, ker od 130 na 90 km na uro osebni avto tik tak zmanj?a... Rade volje te kdaj vzamem na vo?njo, pa bi druga?e po kamionarjih tolkli...vedite, da se vse dogaja s kamioni...od proizvodnje v tovarnah, do nakupa v trgovinah... So pa tudi pri kamionarjih negativne izjeme...

 

Druga?e pa podpiram va?e posnetke...pa brez zamere...

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

but why?? enkrat eno bolj SOS zaviranje pa adijo...

 

but sem ?e vozil na 15C do Bude, 3x Zagreb.... .....par dni potrpet pa swifta gont, do ?ole grem, pa ni panike. Nikar ne misli da z zimaki pa loh SOS bremza?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo test nove lucke (dej na vsaj 480p)

 

Hudi?a, kmal bo? na National G....UFO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcasih je dobr bit sam svoj sef, kot npr danes :)

 

 

Mene je direktor poslal v Rovinj in to z motorjem :D , kamera bo kmalu gor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.