Skoči na vsebino

Oddih


komar

Priporočeno sporočilo

Ej foruma?i!

 

Nekaj ?ase me ne bo na forumu - gram ?ofat in gledat senjoritas in knacken bikinis...(pa mislim, da Davida tudi nekaj ?asa ne bo - ?ofa v toplih krajih :jupiii: )!

Skratka, odpo?ili si boste lahko vi in server, ko ne bo poplave junk postov-hehehe :vesel:

 

Mejte se lepo in u?ivajte, kajti...

 

I'll be back!!!! :bravo:

 

:cheers::danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, Bosti, a zapremo forum za ta ?as ko sta na dopustu?? ;)

U drunk ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ufff.....evo jest sem doma......?e kar egiptovsko nastrojen... :jupiii:  :jupiii: 

 

 

LP daVid

a si vidu kak?ne teroriste? :ne vem:

 

:D

po moje teroriste ne, v taksni idili pa je bilo po moje veliko tenoristov...pa sopranistk, se posebej zvecer v morju in po apartmajih :ljubezen::hohoho::vesel::bravo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne vem ?e.....sestra mislim da bo ?la.....zame pa ?e ne vem....mogo?e pa te pridem pozdravit....:)))

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Ej sem pa vesel da si se po 100 letih spet oglasla.....very very busy lately?? :ouje:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne vem ?e.....sestra mislim da bo ?la.....zame pa ?e ne vem....mogo?e pa te pridem pozdravit....:)))

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Ej sem pa vesel da si se po 100 letih spet oglasla.....very very busy lately??  :ouje:

...No bi bilo lepo in si vabljen.......jaz bom sigurno... :rolleyes:

 

...hmmm, ja ni ?asa.. :blink: ..saj sam ve? kako je, ko si mlad in... :rulam::ouje::ouje:

 

lp MM

 

p.s. smo na zveziiiiii... :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.