Skoči na vsebino

Labi - strokovno mnenje prosim


jures

Priporočeno sporočilo

Sprasuje me ce obdrzi al vrne za manjsi stikl? Sem rekel, da poznam pravsnji naslov za odgovor...(itak da ne ve da jo popam tle) :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem zakaj bi nekoga zanimalo ali je izgled njegove ?enske v?e? nekomu tretjemu...razen ?e potrebuje hvalo kako babo ima oz. bi celo rad da mu jo kak?en nategne. :ne vem:

Kateri so pa tebi bolj v?e??

 

aja, pa ?e ?e neki rajca? pol dej za prov...ti bomo z veseljem povedali katere tangice ji bolj pa?ejo :blush:B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ne razume internih for naj si misli svoje... :hudicek: , tako kot si jaz ob takih postih da fov?ija govori - kaj naj si drugega mislim :ne vem:

Ajde zbri?te to temo - slike sem ?e jaz, da ne bo res kakega rokometa ?e pi....pa se raje vrnimo na politiko :blush:

 

P.S. Za tangice in ostalo pa lahko ajvarja al pa klopa vpra?a?...tudi obvladata pri na?i :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.