Skoči na vsebino

opozorilna lu?ka motorja


neva

Priporočeno sporočilo

SOS, danes se mi je pokazala opozorilna lu?ka motorja, ?enska panika,

prosim vsaj za lai?no razlago, kaj bi to lahko bilo, hvala za odgovore

 

ponavadi ni ni? huj?ega, avto se priklopi na ra?unalnik pa se vidi kje je te?ava ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseeno naj se preveri napaka, ker je lahko tudi kaj za zamenjat - MAF, kak drug senzor, kaj snetega......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si kje blizu ?rnu? lahko preveriva kaj zakaj se je lu?ka za motor pri?gala!

?e ne pa kamot na servis se zapelje? pa bojo tudi tam priklopli na ra?unalnik!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res hvala za odgovore, bila sem na Mazda servisu in so rekli da je kriva lambda sonda in da me to pri njih stane cca 300 eur, vauu, skoraj me je kap, zdaj i??em druge variante.

?e eno dodatno razlago, ?e se kdo spozna, poleg sonde so mi omenjali ?tevilko ena, kaj to pomeni,

komaj da sem informacije izvlekla iz njih, so bili ful te?kobesedni, a sem odkrito povedala da je zame to ful drago, hvala, neva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res hvala za odgovore, bila sem na Mazda servisu in so rekli da je kriva lambda sonda in da me to pri njih stane cca 300 eur, vauu, skoraj me je kap, zdaj i??em druge variante.

?e eno dodatno razlago, ?e se kdo spozna, poleg sonde so mi omenjali ?tevilko ena, kaj to pomeni,

komaj da sem informacije izvlekla iz njih, so bili ful te?kobesedni, a sem odkrito povedala da je zame to ful drago, hvala, neva

 

Sej ponavadi so na uradnih servisih (vsaj tukaj pri nas na obali) ful te?kobesedni pa tudi zelo redkobesedni.

Se pa razgovorijo, ko je treba pla?ati, kaj vse so pregledali in popravili, pa da je ?e popust zdraven v?tet,

pa da so pa? dragi kosi pa bla...bla...bla. :aaaaa:

Se enostavno obrne? in gre? "te?kobesedno" ?im prej ven.Jaz sem bil pri njih zadnji?, ko je bil ?e avto v garanciji. ;) Poi??i alternativno mo?nost kot pri medicini.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res hvala za odgovore, bila sem na Mazda servisu in so rekli da je kriva lambda sonda in da me to pri njih stane cca 300 eur, vauu, skoraj me je kap, zdaj i??em druge variante.

?e eno dodatno razlago, ?e se kdo spozna, poleg sonde so mi omenjali ?tevilko ena, kaj to pomeni,

komaj da sem informacije izvlekla iz njih, so bili ful te?kobesedni, a sem odkrito povedala da je zame to ful drago, hvala, neva

 

zadevo se da dobit tut pol ceneje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res hvala za odgovore, bila sem na Mazda servisu in so rekli da je kriva lambda sonda in da me to pri njih stane cca 300 eur, vauu, skoraj me je kap, zdaj i??em druge variante.

?e eno dodatno razlago, ?e se kdo spozna, poleg sonde so mi omenjali ?tevilko ena, kaj to pomeni,

komaj da sem informacije izvlekla iz njih, so bili ful te?kobesedni, a sem odkrito povedala da je zame to ful drago, hvala, neva

 

Lahko da so omenjeno ?tevilko omenjali kot 1. sondo,namre? ima? 2! ;)

1. je pred katalizatorjem,2. pa za njim :P Lambde sonde so na servisih svinsko drage,treba pa dobit kako nadomestno,sam ?e nisem je iskal ker je verjetno tudi fu? :(

Povej ,a so ti vsaj resitiral napako in se je s5 lu?ka pri?gala?

 

lp

 

ne vem sicer kater motor ima? verjetno 1.6 na?el sem tole ,?e je prava je to to ,zamenjava sama pa ni problemati?na cca 20 min.dela ;)

post-363-1355786434_thumb.jpg

http://www.poceniavtodeli.si/index1.php

 

 

preveri na zgornjem linku ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cim manj do mazda servisov...razn ce je avto res se v garanciji...k so dragi ko svinje...takole zadevo ti vsak "va?ki" mehankar zamenja dele se pa prek neta naroci...al kaj...

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojoj, jaz sem ?e vedno v iskanju lambda sonde 1, moj t.i. mehanik je rekel naj kar sama kupim in mu jo prinesem, haha, in to namensko in ne univerzalno, ker baje ni v redu, kamor sem pa? klicala nimajo, moja profesija pa tud ni avtorezervni deli, a mi lahko kdo pomaga kam se ?e lahko obrnem, da mi to nekdo v kompletu nardi, vsak dan rabim avto, pa dnevno delam 60 km ali ve?, nevem ?e se lahko kar vozim, hvala neva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojoj, jaz sem ?e vedno v iskanju lambda sonde 1, moj t.i. mehanik je rekel naj kar sama kupim in mu jo prinesem, haha, in to namensko in ne univerzalno, ker baje ni v redu, kamor sem pa? klicala nimajo, moja profesija pa tud ni avtorezervni deli, a mi lahko kdo pomaga kam se ?e lahko obrnem, da mi to nekdo v kompletu nardi, vsak dan rabim avto, pa dnevno delam 60 km ali ve?, nevem ?e se lahko kar vozim, hvala neva

 

Daj res pokli?i Avto pelko, tudi original ali 100% kompatibilne rezervne dele ima ugodneje. Pol foruma?ev se 'zdravi' pri njemu :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.