Skoči na vsebino

Danes iztek garancije IN danes prva okvara


Priporočeno sporočilo

?ivjo,

Samo imajo pa japon?ki to u nulo prera?unano. Danes, na nedeljo se mi izteka 36 mesecev garancije in se mi pojavi prva te?ava. Jutri je kao garancija ?e potekla in ga peljem na servis. Namre? gori mi lu?ka, da so ena vrata odprta, zato avta sploh ne morem zakleniti. Niti z daljincem, niti s klju?em. Vsa vrata, vklju?no z prtlja?nimi sem ve?krat odprl/zaprl, lu?ka pa ?e vedno gori. Zaklep ni mo?en. Avto bo ?ez no? odklenjen, itak je v gara?i. Poro?am kaj sem uredil. ?e pa je kdo imel podobno te?avo z zaklepanjem naj pove. Po moje je le stikalo na enem izmed vrat crknilo, ali pa se kaj zamaknilo... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

Samo imajo pa japon?ki to u nulo prera?unano. Danes, na nedeljo se mi izteka 36 mesecev garancije in se mi pojavi prva te?ava. Jutri je kao garancija ?e potekla in ga peljem na servis. Namre? gori mi lu?ka, da so ena vrata odprta, zato avta sploh ne morem zakleniti. Niti z daljincem, niti s klju?em. Vsa vrata, vklju?no z prtlja?nimi sem ve?krat odprl/zaprl, lu?ka pa ?e vedno gori. Zaklep ni mo?en. Avto bo ?ez no? odklenjen, itak je v gara?i. Poro?am kaj sem uredil. ?e pa je kdo imel podobno te?avo z zaklepanjem naj pove. Po moje je le stikalo na enem izmed vrat crknilo, ali pa se kaj zamaknilo... :ne vem:

 

Sprednji pokrov motorja odpri in zapri, se je tudi ?e meni zgodilo, da zarad tega nisem mogu zaklenit avta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ti za 1 dan ne morejo komplicirat, konec koncev pa lahko re?e? tudi da si napako porajtu 1 dan prej, pa jasno nisi imel kam pridet, da poka?e? okvaro. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprednji pokrov motorja odpri in zapri, se je tudi ?e meni zgodilo, da zarad tega nisem mogu zaklenit avta.

 

 

A pokrov motorja ima tudi kaksno stikalo, da zazna, ce ni zaprto?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pokrov motorja ima tudi kaksno stikalo, da zazna, ce ni zaprto?

 

Mad?ik a ne ima ga, odpri pokrov motorja in zakleni avto pri odprtem.

Ok mejbi ima ima moj bolj "premium" model to, ziher pa ga imajo VSE ki imajo ORIGINALEN alarm, za katerega ima tudi tipko na daljincu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mad?ik a ne ima ga, odpri pokrov motorja in zakleni avto pri odprtem.

Ok mejbi ima ima moj bolj "premium" model to, ziher pa ga imajo VSE ki imajo ORIGINALEN alarm, za katerega ima tudi tipko na daljincu.

 

uglavnem zamenjali smo klju?avnico na voznikovi strani. Pri demonta?i je bilo opaziti, da je notranjost vrat in ohi?je klju?avnice precej mokro od vlage. Izgleda, da je kondenz, ker so vrata 'preve?' dobro tesna! Upam, da se te?ave ne bodo ve? ponovile. Sicer pa bi zadevo re?il po moje tudi, ?e bi vse skupaj dobro presu?il s fenom naprimer. Je pa sitno demontirat celotno oblogo vrat dol, ?e bi to delal sam....

Poro?am, ?e se ponovi..Lep pozdrav.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.