Skoči na vsebino

MAZDA 6 2008 XENON


matevz11

Priporočeno sporočilo

Mazda ni nemc tako da ob vklopu se ksenonke ne naravnajo oziroma ne grejno gor dol levo desno, tako kot pri nemcih, ker pri njih je ta postopek hiter oziroma dejansko vidis kako se nastavljajo, pri mazdi pa se to dela pocasi. in mores res dobr  opazovat pa da vidis kako se nastelajo. upam da si me razumel. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo?tjan, ma? kak kit na lagerju?

Se da dobit. I fucking  :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mel sem bavarca in so se ksenonke same postavle vsaki? ko sem ga pri?gal. (?e je avto stal druga?e kot pri zadnjem nastavljanju)

 

 

Na mazdi pa nisem tega ?e zasledil in se verjetno ?telajo samo med vo?no in se ne opazi tako o?itno.

So pa senzorji in zadaj kot tudi spredaj. Na moji je spredaj na desni strani zadaj pa mislim da pravtako. Pogleda? ?e so ?tangice iz senzorja na roko cele.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ugotovil da se lu?i premikajo ampak samo, ?e ugasne? avto z druga?no obte?itvijo kot pri naslednjem v?igu.

Druga?e ostanejo na istem nivoju. Smiselno.

 

V?eraj sem naredil nekaj no?nih km... ksenon ?e kar ne navdu?uje. Ob priliki bom dal izmerit svetilnost. ?e bo pod 50% bom nabavil nove ?arnice, mogo?e je tle razlog. Stekla niso motna, le?e tudi izgledajo OK.

 

?e kak mesec pa se bom navadil in bo vse normalno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Matevz

Jaz mam isti problem ko ti pa isti  avto , jaz sem dal noter nove zarnice pa isto slabo svetijo , baje da ni sam do zarnice da je bol mozno da je parabola umazana baje da se da zaromet obnovit pa spucat pa je razlika ko dan in noc . Jaz se dans to spravla delat. Ne vem kak je ze elektroniko kr te ksenonke so hudic

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes posne

 

Mel sem bavarca in so se ksenonke same postavle vsaki? ko sem ga pri?gal. (?e je avto stal druga?e kot pri zadnjem nastavljanju)

 

 

Na mazdi pa nisem tega ?e zasledil in se verjetno ?telajo samo med vo?no in se ne opazi tako o?itno.

So pa senzorji in zadaj kot tudi spredaj. Na moji je spredaj na desni strani zadaj pa mislim da pravtako. Pogleda? ?e so ?tangice iz senzorja na roko cele.

 

Meni se nastavljajo pri vsakem vzigu ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.