Skoči na vsebino

Letne gume 2013


LabiGT

Priporočeno sporočilo

?e sam pristavljam lon?ek!

Bol ko zijam v teste man mi je jasno te?je se odlo?im!

 

Najprej me zanima........glede na to da bom ?el predimenzioniral gume in lahko nataknem 215-225/45/17 me zanima kaj se bol spla?a vzet. O?jo al ?ir?o,je pa par ? razlike(seveda je pri ?er?i zih poraba vi?ja :) )

Sam se raje nagibam na 215.

 

amm zdaj pa katere vzet!

Fallken ,semperit,yokohama? nebi rad dajal 120? za gumo ker bo avto verjetno samo ?e do konec leta v moji lasti!

No lahko je tud katera druga znamka :) sam da je nekako v mejah normale!

hvala

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

aha, kako se obnese na na mazdah? kak?ne uporabne izku?nje s temi k mi jih priporo?a?? ?e kdo kako mnenje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni sportn guma, ampak potovalnam se vedno pa ima trse boke kot vecina drugih...

drugace pa je to, standardna guma na novi mazdi 6...

 

ampak jaz imam tudi malo roba, dost nabite gume ampak na? ful load je preve? za njih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti mas 40000+ prevozenih s super sportno potenzo re050a, kaj si pricakoval

 

Da mi bo bridgstone dal 10.009?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti mas 40000+ prevozenih s super sportno potenzo re050a, kaj si pricakoval

 

To je guma, ki pride serijsko z Meganom RS Trophy (FWD rekorder na ringu!) pol ?e ne more biti slaba.

 

@uklopko: Bridgestone RE002 so zelo pohvaljene iz strani parih kredibilnih Renaultovcev. 215 so pa 13? po komadu dra?je.

Mislim pa, da ti ne bo ?al, ?e jih kupi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si hotu povedat za re050a, nisem razumel? sej sem jo imel na stari mazdi 6 in na tej tudi...guma je sportna in odlicna, sam ni narejena, da zdrzi po 60000km

 

drugace re002 je precej draga, ce je reku da isce poceni gumo, da jo vozi do konca te sezone...drugace bi lahko fural sportmaxxe kot je do zdaj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Imam eno vpra?anje, vendar zaradi tega nebi odpiral nove teme, zato bom kar tukaj vpra?al.

 

Zanima me kje naj izvem, ?e slu?ajno kje pi?e (v karton?ku tega ni), koliko imam razmak med vijaki na pnevmatiki.

 

mazda 6 karavan

letnik 2009

5 vijakov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam eno vpra?anje, vendar zaradi tega nebi odpiral nove teme, zato bom kar tukaj vpra?al.

 

Zanima me kje naj izvem, ?e slu?ajno kje pi?e (v karton?ku tega ni), koliko imam razmak med vijaki na pnevmatiki.

 

mazda 6 karavan

letnik 2009

5 vijakov

 

Zdaj kot prvo pnevmatike nimajo vijakov :) (pnevmatika je tista guma okoli plati??a, plati??e pa ima vijake)

 

razmak pri plati??ih pri tvoji mazdi je 114,3mm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdaj kot prvo pnevmatike nimajo vijakov :) (pnevmatika je tista guma okoli plati??a, plati??e pa ima vijake)

 

razmak pri plati??ih pri tvoji mazdi je 114,3mm

 

 

:) mislim da se ve o ?em sem govoril, sicer pa ?e dobro, da so sogovorniki tako uki, da dojamejo misli :P

 

hvala :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.