Skoči na vsebino

najem sne?nih/motornih sani


Baby Viper

Priporočeno sporočilo

Enega kolega zanima, kje se v na?i lubi de?elici da najeti motorne sani in malo zapeljati..pa seveda tud kolk bi to kej pri?lo :D

 

Kakr?nekol informacije pridejo prav, kot tud izku?nje,?e sploh so kak?ne..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole so pa konkretne cene + kavcija vidim da je 400?. :blink:

 

Po mo?nosti rabi? ?e kak?en papir, da lahko tole sploh vozi?, al ni treba? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih enkrat testiral neko be?tijo s 160KM. Odvlekel sem jih ravno na Roglo. Po dveh urah mi je crknil - prazen tank 60 l :)

 

Mor? met res hudo veselje, da da? tok cekinov. Pa tkole je, ?e ho?e? peljat kot se zagre, ti bo spod ?elade kapljalo tok se bo? namu?il. :)

 

Sunejo pa tko, da komaj gor ostane?. :):harhar:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih enkrat testiral neko be?tijo s 160KM. Odvlekel sem jih ravno na Roglo. Po dveh urah mi je crknil - prazen tank 60 l :)

 

Mor? met res hudo veselje, da da? tok cekinov. Pa tkole je, ?e ho?e? peljat kot se zagre, ti bo spod ?elade kapljalo tok se bo? namu?il. :)

 

Sunejo pa tko, da komaj gor ostane?. :):harhar:

 

Vodni skuter ponavad najame mojih 10 kolegov za cel vikend pol pa cena na enga ni tok velika.

Je pa tok mo?na ta zadeva da te po 15min roke bolijo. Za dva dni porabjo pa ?ez 200l bencina - grejo kar s kombijem pa 200l sod bencina not :D

 

Za te motorne sani je pa verjetno podobno.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh fantje ne pretiravajte. V 9ih sezonah na smu?i??u sem naredil 10 000 km z motornimi sanmi pa mi nobene niso pile toliko kot pravite. Vozil sem pa dvotaktne ki so bile bolj ne?ne, potem sem pa dobil bearcata arctic cat 660 turbo. To pa je ma?inca. No pri 100 km/h mi je smu?i??a zmanjkal-v breg seveda. 4takten suzuki motor z turbino poje ko angel?ki. Z 20 litri sem se kar nekaj ?asa vozil-za ?ez teden je blo.Je pa fajn ?e je sneg poteptan ker po celcu se ne da vozit. Razen po ravnini, tam pa ni zanimivo. Je pa vo?nja v naravnem okolju prepovedana tako da pazite kaj delate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jest sem jih vozil na Uncu, kolegove...sicer ene so bile dirkalne...in zadeva je kar pila...je pa popolnoma drug feeling ko vozi? po celcu kot pa po urejenem smu?i??u...sicer je bilo v tem primeru dogovorjeno z lokalci ker je tudi on lokalc da se lahko gor gonimo...in u?itek neprecenljiv...seveda ne gre pozabiti na motoristi?no ?elado + smu?arska o?ala....ga pa ni feeligna ko so v "celcu" pogreznjene-tam max 5-10cm sve?ga na tisto kar je bilo nekako steptano (seveda ne tako kot na smu?i??u)...gas do daske in bremza....potem pa spustit bremzo....kaaaa pa tooooo deeelaaaaa :) ...sem ?e videl kako se je folk prevrnil, na ovinku je treba pazit, eni mislijo da je to kot avto in da ko obrne? krmilo da zadeva zavije...nagibati in pod pravim kotom v ovink zapeljat pa vsi pozabijo...pa ?e na polno marsikdo...sedi pa kot truplo na sankah. Smo se tudi na Krvavcu gonil ampak ni blo to to....free ride je 100x bol? :) ?eprav res da je prepovedano...?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.