Skoči na vsebino

majhna mo? dizla


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kaj je narobe z avtom imam mazdo5 dizel letnik 2007 110KM in nima nobene mo?i pri ni?jih obratih in ve?jo porabo kot prej ko je bilo dosti navora tudi pri ni?jih obratih. Naredilo pa se mi je tudi ko nasledji? pri?gem motor ima ta dovolj navora. Poraba pa je okoli 7,5l ali je ta poraba normalna za zmerno vo?njo brez priganjanja?

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kaj je narobe z avtom imam mazdo5 dizel letnik 2007 110KM in nima nobene mo?i pri ni?jih obratih in ve?jo porabo kot prej ko je bilo dosti navora tudi pri ni?jih obratih. Naredilo pa se mi je tudi ko nasledji? pri?gem motor ima ta dovolj navora. Poraba pa je okoli 7,5l ali je ta poraba normalna za zmerno vo?njo brez priganjanja?

Lp.

 

Mam isto mazdo...

 

Poraba je pri meni ?isto odvisna od relacij... 2 tanka nazaj sem celega skuril na kratkih vo?njah, in je blo povpre?je 8,5...

 

Par dni nazaj sem pa ?el na pot cca 70 km, 120-140 na uro po ac in nekaj lokalnih cest, je pa bilo povpre?je 6.2, tako da....

 

Kar se pa ti?e navora, meni za?ne ornk vle?t tam nekje od 1800 pa do 2600, je pa v 3 pospe?evanje bolj leno... V 2 in v 4 pri pospe?evanju se mi zdi da bolje potegne...

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst bi reku, da je 7.5 l/100km preve? za zmerno vo?njo. tolko mi je kuru, ko se ga vozil preko 200 po Nem?iji. za navadne ceste in lepo vo?njo bi morala biti poraba okog 6.5.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst bi reku, da je 7.5 l/100km preve? za zmerno vo?njo. tolko mi je kuru, ko se ga vozil preko 200 po Nem?iji. za navadne ceste in lepo vo?njo bi morala biti poraba okog 6.5.

 

 

No ja, 7,5 za preko 200...

 

Kolk sem se jaz pozanimal in gledal tud po tujih straneh je nekje za Mazdo 5 povpre?na poraba pri kombinirani zmerni vo?nji kar tam nekje 7,2 litra, lahko preveri? tudi na nem?ki strani spritmonitor.de

 

http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/2...amp;powerunit=2

 

Te?a, ve?ji zra?ni upor, DPF pa ?e WEBASTO zdejle pozimi v kombinaciji z zimskimi gumami kar hitro prinesejo visoko porabo...

 

Dejstvo je za M5 ni glih ?parov?ek...

May the downforce be with you

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.