Skoči na vsebino

autoCAD


rendy

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Rabil bi manj?o pomo?. Zadeva je taka, da znam z avtocadom risati v 2D, 3D pa je zame uganka.

Namre? za dosedanje potrebe mi je 2D zadostvovalo, sedaj pa probavam izrisati nek bolj zakompliciran objekt mi ta funkcija manjka, saj nemorem dobiti vseh mer katere rabim in tukaj bi mi pa prav pri?la ta ve??ina 3D.

 

Hvala za informacije

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za 3d je inventor bolj?a izbira... druga?e pa keri tool uporablja? AutoCAD 2010, manj, ve???

 

najenostavnej?i in najhitreje osvoji? osnove je MDT6, laufa na slab?ih ma?inah, ma? pa vse, parametri?no kotiranje, itd...

 

nekaj tutorialov je na tube-u, druga?e pa online bolj malo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj simple je Sketchup :) Pa niti ni ve? tok nenatan?en kot v?asih, pa super se da renderirat, jaz ga za interier skoz uporabljam. Za na?rte pa? ni, ?e rabi? vse v enem je pa res tako kot je rekel iVar rekel, Archicad...samo se ga je treba nau?it ane...

 

Autocad pa 3d pa no go. Smo mogli na gradbeni risat hi?o v 3d, kompliciranje da bolj ne bi moglo bit...pol sm se pa ?e na faksu skregu s prfoksom ker je vztrajal da v njemu spet hi?e ri?emo :wacko:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za enostavno modeliranje je Sketchup res najenostavnej?i, samo ne vem li lahko izvozi? njegov format kam kjer bi bil uporaben.

 

Za predstavitve pa res super, sem narisal celo hi?o in okolico z njim brez nekega predznanja.

 

post-24-1364458859_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za enostavno modeliranje je Sketchup res najenostavnej?i, samo ne vem li lahko izvozi? njegov format kam kjer bi bil uporaben.

 

Za predstavitve pa res super, sem narisal celo hi?o in okolico z njim brez nekega predznanja.

 

post-24-1364458859_thumb.jpg

 

Popolnoma zadovoljivo. kolk pa rabi? za takle izris? ene 2 3 urce zihr al?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom malo bolj podrobno opisal problem. Ri?em stre?no konstrukcijo, po doma?e povedano drvarnico in problem nastane ko ho?em izrisat ?op. Zato me zanima kako bi se dalo to re?it oz izrisat.

Ho?em pa iz ?isto preprostega razloga, ko bom delal to drvarnico da imam na?rte pred seboj in naredim vse kot je treba.

Do sedaj sem vezal bolj po doma?e (pokojni mojster bi rekel pu tastarem), sedaj pa bi enkrat za spremembo rad to izrisal in izdelal do potankosti.

 

Prilagam slike

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma zadovoljivo. kolk pa rabi? za takle izris? ene 2 3 urce zihr al?

 

za?el sem z risanjem zunanjega stopni??a, ki je bilo po eni uri kon?ano, potem sem videl da je kar simpel za delat in sem kar nadaljeval, pa sem po enem dnevu naredil hi?o, potem pa ?e par dni po kako urco dve ?e okolico, nadstre?ico.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.