Skoči na vsebino

ugodno avtodeli


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

kupec ki je nekaj ?asa nazaj kupil Tourana od mene bi rad sedaj menjal vztrajnik+sklopko, tako komplet kak se to dela.

?e mu lahko kdo kaj ugodno(do cca 500-600?) zrihta mu lahko dam njegov mail pa se zmenite.

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso sam za japonske kante deli dragi, za vse ostale EU znamke pa ultra pocen ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso sam za japonske kante deli dragi, za vse ostale EU znamke pa ultra pocen ? :D

 

Ja, veljalo neko? na divjem zahodu,ne. Ma deli so "relativno" dragi za vse. Je pa to po moje odvisno od globine ?epa.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Touran te generacije je bil eden najslab?ih na autobildovem vzdr?ljivostnem testu - ocena je bila, ?e se ne motim -1 ... medtem, ko Mazde kasirajo same petice na istem testu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Touran te generacije je bil eden najslab?ih na autobildovem vzdr?ljivostnem testu - ocena je bila, ?e se ne motim -1 ... medtem, ko Mazde kasirajo same petice na istem testu.

 

Nekaj mora biti na temu. Kolega ?e vedno ima cigl?ka kot je bil moj in je do sedaj menjal: komplet vztrajnik+sklopka, menjalnik, ter obnovil turbo. Vlo?enega dnarja,....PREVE?! Kaj pa vem kaj so tukaj zafurali ampak je dosti preve? nekega dogajanja okoli teh Turanov.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.