Skoči na vsebino

Moja 323 F GT 1.8 16v


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Helou ljubitelji japoncev!

 

Zanima me kak?na se vam kej zdi moja ma?inka in kaj bi se ?e dal izbolj?at al pa polep?at.

 

Avto se drga? tut prodaja, sam ta prodaja ni glih neki nujna tko da se komot s tem strojem vozim ?e kak?no leto in ga pol v tem primeru mislih zrihtat do nule, ?eprav je meni osebno ?e zdej kr dost ok.

 

Tukaj je link:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=451912

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja teli odbija?i niso bli glih pocen (predvsem sprednji), zadnji je itak samo podal?ek. Sprednji odbija? me je pri?el skupno s kitanjem in barvanjem cca. 100k SIT. Glede felten pa gum pa je pa? stvar okusa. Men so trikrake noro v?e?, kermu pa niso pa jih pa? nima na svojmu avtu. OZ rejsing pa tut najbr? ni glih kak?na roba iz Albanije al pa iz Vietnama tko d kot re?eno, stvar okusa. ?e bi mel vsi isti okus, kam pa bi pri?li, a ne?

:vino:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ta styling ni v?e?. Razen zadnje lu?i. Kaj si to neredil? Folija ali sprej? Me zanima. Ostalo je pa ?al preve? ki?ast.

No hard feelings.

Pa tak motor bi jaz imel. Aja kak?en teden nazaj sva se sre?ala v Kosezah pri uvozu na obvoznico. Si me spustil...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr dobro porihtana zadeva,za moje pojme tudi ?e skoraj preve?! :whatever: Sem pa tudi med tistimi,ki jim trikrake felne nikakor ne sedejo... sramezljiv Samo prednji spojler je pa hud! :bravo: Da ne bom samo kritiziral.... :blink: Zakaj pa sploh prodaja? tak avto,?e si ?e tolko vlo?o v njega?? <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

oky oky, ?e ti je to v?e?, oky...

zadnjega odbija?a vsaj nebi smel rezat, pa armaturka je tud mimo....

3 krake felne mogo?e na reno petki ja.... tu nikakor

pa prtlja?nika jaz nebi dal na internet ker.... meni nebi bil v ponos...

 

Si pa pogumen da si ?e tolko vlo?o ...

Pa svaka ?ast za voljo.. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

 

Sem istega mnenja da avta ne prodajaj... ker se ne splaca. :D Sam sem pred kratkim biu v podobni dilemi. :rolleyes: Samo da je pri meni napad trajal le kratek cas ;) in sem se takoj odlociu da ga obdrzim do konca B) ...raj dam se kaj na njega kot pa da avte prodajam in kupujem ker itak vedno vmes izgubis cca 100-200k sit. :bravo:

 

Komentar na avto je pa tak: Prevec hvalu ga ne bom, ceprau mi je avto kr zelo usec. Fantje pozabljajo da ce bi vidl takle avto na cesti bi se jim zelo dopadu, kjub stevilnim malenkostim ki ne sedejo. Tako da zenkrat same pohvale iz moje strani. Za moj okus bi recimo spremenil:

- spredaj bi ostranil trikotnik in znak od mazde... to NUJNO B) ... ker nbenmu ne bi blo jasn kter avto je to

-vzadi bi odstranu brisalec zadnje sipe (ne me sprasevat kak se to nardi ker se tut sam spravlam to delat :P

-krogec nad tablco zadnjo bi odstranu :rolleyes:

-crnino med pragom in avtom bi dal barvat na rdece, pa mogoce se celo odstranil letvice (sm pac pristas clean looka)

 

Sicer pa sam tako najbolj ves kaj ti sede in to NAREDI! Sam sem se pa v 3-4 letih pedenanja avta najbolj nauciu da mores vse skup delat po pameti in veckrat stopit korak ali dva stran in s celote pogledat ceu avto. Ne pa kr neki skup metat. Ne recem da je tvoj skup nametan, ampak to bi pa lahko rekeu za tist trikotnik spredi + krogec zadi.

 

Pa prosim brez vsake zamere.

 

Btw... RES KAPO DOL ZA SPREDNJI ODBIJAC. ce ni skrivnost bi rad zvedel kje si ga nabavu oz. kdo ga je nardiu?

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na sre?o so okusi res razli?ni. Se pa strinjam glede prodaje, da ?e je avto v ok stanju pol nima smisla da gre od hi?e oz. samemu sebi v skledo pljuva?. Zato pa se mi niti ne gre za ga prodat, ker mi je prov ok vo?nja. To je samo ena od opcij. Zanimivo pri tem avtu je,da ?eprav ima mazda znak spredi, pa marsikdo misli da je pa to kej ?ist druzga in ne en 323 f, star 1112 let pa ?e kak?en mesec! :))

 

Glede zadnih smerokazov je pa gor folija, delal jo je pa Kompare - Menge?, edini problem pri tej foliji je modra lu? ?e se prpelje za tabo, takrat je treba takoj ustavit in ugasnit, da polcaj ne dojame vsega skup, al pa mu proba? nalo?it da je to serijsko! Sicer pa baje vicev na polcajske teme sploh ni, ker je vse res! :))9

 

Sprednji odbija? je pri?el iz Belgije in je bil planiran za na Crx del sol varianto, pol pa je sledila predelava na 323 f BG sceno. To pa je delal en majstr Edo iz Toma?eva, ki ga moram tut mal pohvalt, ker je pa ful natan?en in se res zavzame za vso stvar in ni da samo pokasira pa se ti sam jebi pol dalje, ?e kej ne bo dobr narejen!

 

Morm pa tut povedat da je avto v resnici res precej lep?i kot v resnic, kaj je ki?asto in kaj ne pa pa? stvar posameznika.

 

Sicer pa hvala za vse komentarje, pohvale in predvsem (konstruktivne) kritike!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morm pa tut povedat da je avto v resnici res precej lep?i kot v resnic

?zmeden? :ne vem: :jupiii: Kera izjava!!! :whatever: Lepo si ga kiksno...

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej pa? stvar okusa. Ne vem pa kako nekdo lahko to komentira ko avta v ?ivo ni videl in je videl samo neke slike, ki pa niso ne vem kako stra?ne resolucije! :))

 

Kogar zanima po?tena predelava 323 f BG, pa naj si pogleda tole od avstrijcev:

http://www.pakfeifer.at/mainenglish.htm

 

Imajo pa tut gor precej robe ?e za ostale japonce! Se spla?a mal pogledat.

 

Za ljubitelje ta-starih F-ov pa je tale stran kar kul:

http://www.popuplights.co.uk/

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej pa? stvar okusa. Ne vem pa kako nekdo lahko to komentira ko avta v ?ivo ni videl in je videl samo neke slike, ki pa niso ne vem kako stra?ne resolucije! :))

 

Kogar zanima po?tena predelava 323 f BG, pa naj si pogleda tole od avstrijcev:

http://www.pakfeifer.at/mainenglish.htm

 

Imajo pa tut gor precej robe ?e za ostale japonce! Se spla?a mal pogledat.

 

Za ljubitelje ta-starih F-ov pa je tale stran kar kul:

http://www.popuplights.co.uk/

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem si mogel pomagat, da si ne bi ?e enkrat ogledu to Fko <_< . Sem pa? ljubitelj starih Fk, ?e je pa ?e GT povrhu :ouje: ...No malo mi te je ?al :( ...si predvidevam pri?el ves navdu?en na forum pol pa tak odziv sramezljiv ...OK popolnoma se strinjam, da so okusi razli?ni...?e je tebi tak styling v?e? tudi prav...

No mogo?e ne bi smel napisat ki?ast :ph34r: ...zato 'konstruktivni' predlogi (ve?ina ?e napisano):

1. Dol trikotnik s sprednjega odbija?a

2. Odstranil bi mazda znak s sprednjega odbija?a

3. Tablico bi dvignil-namontiral na sredino re?e-mre?e (pod trikotnik)

4. Odstranil bi rde?o nalepko s sprednje ?ipe

5. ?rnino nad pragom bi pobarval

6. Zakril re?e na pragih (pokital-po?trihal)

7. Odstranil krog z zadnjega odbija?a

8. Zakril re?e na zadnjem odbija?u (pokital-po?trihal)

9. Nastavek za auspuh bi moral malenkost bolj ven

10.Odstranil bi rde?o nalepko z zadnje ?ipe

11.Zamenjal ALU feltne

11.Armaturo bi vrnil v prvotno stanje

Potem bi avto zgledal mnogo bolje-lep?e.

?e bi ?e kaj naredil na armaturi, bi zamenjal plasti?en model okoli ?tevcev z aluminijastim (ne tisti okvir,ki si ga ti barval, ampak tisti ?rni pod njim), ker je la?je to kot menjava ozadja ?tevcev na belo ali srebrno. Za sredinsko konzolo (pod stikalo za vent. do v?igalnika) bi naredil aluminijast model ki bi pokril oba pokrova za radio (podobno ima nova 6ka samo ?ez celo konzolo). To sem si hotel narediti jaz na svoji armaturi. Pa ?e na sovoznikovi strani ALU podalj?ek podobno kot ga ima Clio. Mogo?e bom kdaj. Zdaj sem prezaposlen na ?ihtu. Sicer je pa vse to stvar osebnega okusa.

Glavno, da se ti dobro po?uti? v svojem avtu.

 

LP, Sishi

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.