Skoči na vsebino

Rojstnodnevno darilo za novope?enega Miatarja?


Symon

Priporočeno sporočilo

OK vem, da je koti?ek le za lastnike Miat. sramezljiv Ampak saj, odgovarjate lahko le lastniki le teh.

 

Prijatelj je novope?eni lastnik ?rne MX5 NB 1.8. Prej je imel (mojega biv?ega) 200SXa in ?e na testni vo?nji je ugotovil, da ?pera od 1.8 dela fajn. V bistvu ?e jaz lahko to potrdim, sva bila oba nasmejana, super avto, mislim da mu je pisan na ko?o.

 

K bistvu, konec junija ima rojstni dan, zdaj pa razmi?ljam, da bi mu kupil kako "bedarijo" ampak ne vem kaj to?no. Obeski so pre?ve?eni, kaka nalepka je tudi precheap, oziroma jo lahko zraven prilo?im. Ima kdo kak predlog kaj bi ga zagotovo nasmejalo, kaka igra?ka, model?ek, pov?ter?ek, kapco, majico, kak majhen upgrade.. In kje to kupiti, ebay ni problem (?e kdo ima kaj naj prilima?), ?e le ne bo potovalo predolgo. Cenovno pa gledam nekje 20-30? max. Skratka, ?e ima kdo kaj fajnega kje ugledanega, bi prosil za link ali pa namig, kje se dobi.

 

PS: ni tip ?loveka, ki bi bil na forumih (zato mi ni problem tule spra?evati)

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so dali za bday tole:

 

Objavljena slika

 

Ne maram neki daril pa tega, ampak ta je bil najbolj?i ever :D

 

Druga? pa tlele se zih kej najde, nimajo samo delov :)

 

https://www.ilmotorsport.de/main.php5?lang=EN

 

Tudi jures predlog je :bravo: neki sme?nega, zmer fajn izpade :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je, David je. Saj je ?e dlje gledal ta avto, pozimi je tudi gledal kako se kaj obna?ajo itd... Saj pravim, bo zanj, ?e meni je ?al, da je nisem kar kupil, ko sem prodal RSa. Pa drugo sezono mogo?e. sramezljiv Ja pozimo, poleti, pomoje bo kar dostikrat akcija, avto se obna?a po pri?akovanjih, zabavno. :bravo:

 

Hmm kapica je super ideja, ?eprav pomoje bo to ?e kmalu kupil ampak od vi?ka glava ne boli. Son?na krema pa definitivno huda fora. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

soncna krema ni fora ampak nuja pri cabriotih :D

 

+ kapca s ?iltom :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.