Skoči na vsebino

salomon.si


Bossek

Priporočeno sporočilo

Da ne bom samo po tech forumih (precej specifi?na publika) spra?eval za nasvete, predloge, komentarje bom ?e tukaj naredil temo (upam da s tem ni kaj narobe).

 

Torej prenovili smo portal salomon.si in me zanima kako se vam zdi. Kaj popravt, kaj dodat, kaj je ok in kaj ni.

Sem hotel napisat v temo "S ?im se ukvarjate" pa se mi zdi, da bo bolj?e ?e odprem novo temo za to. No sam sem vodjo razvoja pri salomoncu (pa? kucanje kode, pisanje kakih sql queryev in podobne zadeve :) ).

 

+ ?e ima kdo (spletno) trgovino in bi rad imel oglase na salomoncu me lahko kontaktira za uvoz (XML), se bomo dobr zmenil :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na hitro je zelo podoben bolhi. Jo tudi vi delate?

 

Sicer pa salomonca ne uporabljam vec.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje salomon je bil zakon dokler niso za?eli zara?unavat, takrat nas je ve?ina za?ela uporabljat Avto.net, bolho, ebay,...

jaz sem ga v zadnjih nekaj letih uporabil morda za en sam oglas na drugih platformah sem jih pa imel morda nekaj deset.

 

bom pa pogledal in poskusil in da vidimo ?e bo ?lo sedaj

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mokster mja jaz z radii in tvjem nimam 0, tko da to tezko recem

 

Je pa res, da so zetoni salomon kar pokopal. Ko sem sam prisel delat sem prvo zlobiral, da se zetoni odstranijo in to mi je tudi v pol leta uspelo. No in to je bila tudi ena mojih prvihnalog za sprogramirat.

 

Zdaj v kratkem pricakujem bazo z okoli 300.000 rezervnimi deli. Za to bom verjetno naredil prav poseben iskalnik. No mogoce bo to mazda?e kaj privabilo oz. Bodo to lazje komentirali kako izboljsat :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mostker: nove

salomon.si je del krater skupine (http://kratermedia.si/)

 

mazdaman: se strinjam s tabo....sam sem tukaj zaposlen dobrih 5 let, pa ?e vedno ko kaj kupujem je prvo ebay (tud bolha ne ve?). Potem se pa tko ?ez ?as spomnim....khm...kaj pa ?e bi na salomon pogledal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nove dele lahko poi??e? pri parih ponudnikih. Rabljeni bi bili pa zanimivi pomoje.

Druga?e ne rabim linka. V eni od biv?ih firm smo dajali va?i firmi opti?ne povezave v najem....

Zbodla me je tale da mate TV in nisem pomislil na Veseljaka B)

 

mja dobro bi blo ?e bi kdo mel bazo rabljenih delov :) toda kaj ker ponavad je tko da pride? do smeti??a in mora? ?e sam iz avta kopat :)

Potem pa da bi oni imeli kak Vasco in popis zaloge, ... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bossek, nisi za?el ti lobirat za uga?anje ?etonov, sam mene niso poslu?ali pred tabo 3 leta! :)

 

Se pravi sem bol?i lobist kot ti :harhar:

 

No samo so o?itno res zajebal in bi moral ?e tebe poslu?at, tako je pa zdej celo sranje :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.