Skoči na vsebino

Apexi ?portni filter


mike007

Priporočeno sporočilo

Zgledajo cool!! B) Kaka pa je kaj cena?? Pa kje se jih da nabavit,pa za kere modele vse??? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm eno vprasanje, ko je ravno ta tema...

 

http://www.amh-booster.de/kn/index.php

 

Tukaj prodajajo K&N sportne filtre tudi za mazdo 6 DIESEL!

 

Pustmo zdej debato o dizlih in bencinarjih, mene zanima ali kdo ve, kaksen je rezultat ce obsesis sportni filter na dizla? Kaj boljsi zvok?

 

lp

PEter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm eno vprasanje, ko je ravno ta tema...

 

http://www.amh-booster.de/kn/index.php

 

Tukaj prodajajo K&N sportne filtre tudi za mazdo 6 DIESEL!

 

Pustmo zdej debato o dizlih in bencinarjih, mene zanima ali kdo ve, kaksen je rezultat ce obsesis sportni filter na dizla? Kaj boljsi zvok?

 

lp

PEter.

?e da? odprtega (konusnega) potem je malo druga?e, druga?e pa nima nobenga efekta...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Mike007 kdo ti je pa cevi delel pa kolk so te ko?tale

 

A te nam spodaj ni? vlaga ne skrvi. Jaz sem gledal po de?ju in je bla resonan?na posoda ?ist mokra

 

Dva kolena in 1 meter rostfraja so me ko?tali 9.000 SIT, filter me je ko?tal 23.000 SIT, za del pa nisem n? dal, ker imam brata ki obvlada delo z rostfrajem. Jst sm filter obleku, tak da voda ne pride do njega, in zaenkrat ?e nisem imel te?av.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.