Skoči na vsebino

po odstranitvi DPF


Priporočeno sporočilo

tudi to je opcija, ?e ne bo ?la skoz tehni?ni. Sem se zanimal v Se?ani kjer to delajo. ?e mu prinesem katalizator je 300?-ni malo. Ne vem pa koliko bo to omejilo pretok plinov, verjetno bo bolj?e kot prej.

Na (moji bivsi) Mazdi 3 je slo skoz samo s katom :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in ?e ni filtra nimajo kaj merit. Je pa ?e O2 senzor na koncu filtra, ali ga ima tudi katalizaor? Kar vem je ta sonda namenjena za DPF.

nope, SWjih mora? eliminirat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

filter sem ?e lani odstranil in sw sem dal tudi spremeniti. Potem so vsi senzorji odve??

Je tako, ker jih v SWju ni vec ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, ne vem zakaj mi je potem rekel Batko, ki mi je ?timal sw, da naj mam gor senzorje, ?e ne, bodo napake..

?e je vse tako enostavno, kupim katalizator, ki sklepam da pa?a namesto dpf-ja, po dol?ini, ga montiram in bo mir :)

Povpra?am ?e malo Batkota..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Spo?tovani !!

Trenutno zdajle mi TunERC Novo Mesto odstranjuje DPF filter na AUDI-ju 2.0 TDI 125kw 2007 L, ker je bil zabit in se je hotel skoz regenerirat.
Vam sporo?im kaj bo s tega, Do zdaj je kolegu isto naredu na BMW ju pohvalno.

Upam, da bo tud men naredu super.No to sm pozabu, ?e bo z AUDI jem vse uredu ga mislim v bodo?e ?e ?ipat.
 

Sporo?im,
- o obna?anju avtomobila po odstranitvi DPF-ja
- kak?na bo poraba,
- pa ?e kej ?e se bo kaj.

Al ma kdo slu?ajno kej ve? izku?enj po odstranitvi DPF ja. 
Namre? zdej ga kr dosti odstranjujejo ker se pojavljajo te?ave.
Mal sem se pozanimal pr bl kvalitetnih Tunercev kot so RSR, SBS, CSS, Avtoelektrika, Tunerc, Ve?konjev.si..
V o?ji izbor sta pri?la Tunerc in RSR, baje imata oba zlo velik izku?enj in priznanj, no tudi ostali so pohvalni.
Tunerca sem zbral zato ker ima same pohvale in cena je kr primerna. BOMO VIDELI REZULTAT.

HVALA vsem, ki ste napisali kej oprijemljivega za odstranitev DPF-ja in ?ipiranja avtomobilov.

LP.. N?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.