Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

zdravo,

 

 

a se komu sanja glede slede?e te?ave...

 

med vo?njo se mi pri?gala lu?ka za zdrs koles ter check engine..najslab?e pa to, da pedalka za gas ne trza ve?...ni obratov...

 

imel sem lani isto te?avo...mi je na mazda servisu odkril, da so bili kabli za maso slabo izolirani in je bilo eno leto ok...

 

sedaj pa spet :/

 

?e lani sem to re?eval na na?in, da sem odklopil minus z akumulatorja, da je resetiralo ra?unalnik in se odpeljal naprej...en ?as je bilo ok

 

se je komu ?e kaj podobnega pripetilo ?

 

hvala

 

jure

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo,

a se komu sanja glede slede?e te?ave...

 

med vo?njo se mi pri?gala lu?ka za zdrs koles ter check engine..najslab?e pa to, da pedalka za gas ne trza ve?...ni obratov...

 

imel sem lani isto te?avo...mi je na mazda servisu odkril, da so bili kabli za maso slabo izolirani in je bilo eno leto ok...

 

sedaj pa spet :/

 

?e lani sem to re?eval na na?in, da sem odklopil minus z akumulatorja, da je resetiralo ra?unalnik in se odpeljal naprej...en ?as je bilo ok

 

se je komu ?e kaj podobnega pripetilo ?

 

hvala

 

jure

 

 

Hm tale bo te?ka najbol? da prklop? na tester ker te dve lu?ki sta vezani na ceu kup napak in lahko sam ugibamo najpogostej?e so pa EGR, izpad 1,2,3 ali 4 cilindra (slaba kira ?oba oz povezava do nje) in ?e in ?e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.