Skoči na vsebino

Kateri Mazda-mehanik je O.K.?!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

No ?ist tko iz preventive me zanima, s kerimi fanti (loh je vmes tut kaka avtomehankarska deklina :)) mate dobre izku?nje in da niste glih bankrotirali, ko je pri?el njihov najljub?i moment: pay day!

 

PO svojim lastnih izku?njah lahko re?em da kak?ni uradni servisi za mazdo glih niso najbolj racionalna varianta. Npr. gama center v BTC-ju.

 

KO sem hotel barvat zra?nike v armaturki in nisem vedu kako se vse skupi razmontira, ob tem pa nisem mel ?elje vsega polomit in so mi rekli da bi pri?la demonta?a tega ?peha cca. 15 kil SIT (po njihovi logiki je pa? ura 7.000 SIT, pa ene dve urce dela). No in sem se jim zahvalu pa sam re?il po?as in z ob?utkom vse skupi. Pa vzel mi je max. pov urce cajta. No raj? jih nisem vpra?u kok bi blo pri njih ?ele barvanje, da ne re?em da je treba pol ?e vse skupi sestavit. Skratka na koncu sem mel vse skupaj narejeno za 12.000 SIT (stro?ki barvanja), ker delo sem pa sebi pozabu zara?unat. :)

 

NO res me zanima va?e izku?nje in mnenja!

 

P.S. Baje kdor je zadovljen z ne?em, to pohvali svojim petim znancem, kdor pa ni, pa to pove 20! Iz tega sledi, da gorje mehanikom, ki so pujsi ........

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si glih odprl to temo... B) Kaalman in ostali,ki ste iz M.S.,kak ste kaj zadovoljni z AC Lepo?a,ki je tam pri vas?? Sam sem namre? tam kupo mojo 3ko,pa me zanima,?e se spla?a tja vozit avto na servis?? :whatever: Ker ste od tam,verjetno malo bolj?e poznate razmere v tem servisu!! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje nekje sem sli?u da bodo vse mazda servise zaprli, ker so totalno brez dela in nima nobenga smisla da majo odprta vrata. NO ker od menjave olja pa zavornih plo??ic se ne zaslu?i ne vem kaj! :)))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda323

Do zaj sn bil ?e samo 1x na servisu pri 20k km,pa sn ?el kr tja,predvsem zaradi ugodnosti prvega servisa! :D Ko bom pa mogo it za 40k km pa ?e ne vem,zato spra?ujem!! Torej,kake mate kaj isku?nje prekmurski Mazda?i z AC Lepo?o?? Ker k ?erbineku mi nekak ni za it!! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz nisem prekmurc sem ?tajerc, foter je kupil pri njih Premaciya 2.0DiTD letnik 03, kupljen pa je bil poleti 2004 ?e se ne motim :D in ?e od vsega za?etka k njim hodi na servise in po mojem mnenju je zadovoljen ni se ?e ni? prito?eval in je redni obiskovalec pri njih, smo tudi dobri kolegi, nazadje je imel servis na 45000km in je dal za servis 44,573.00sit, samo jaz mislim da servis stane toliko koliko kilometrov ima? (vsaj pri Pemaciyu je tako) tako da drugi servisi ne bodo veliko cenej?i ?e bo? ?el kam drugam (samo ambient bo druga?en pa odnos z stranko)! Mi bi lahko tudi vozili ?erbineku avto na servis samo ti bom tako reko ?erbinek, HVALA LEPA ?im dalje vstran od njega...

 

Pa ?e majhen izlet si naredi? do murske, pa tako so vsi prijazni, in si vedno dobrodo?el, jaz ti jih priporo?am! ;) Kako pa se bo? sam odlo?il pa je tvoja odlo?itev za moje pojme so zelo vredu! :bravo:

 

?e pa te ?e kaj zanima pa vpra?aj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj za 1x nimam slabih izku?enj z njimi!! :bravo: So res prijazni,pa ustre?ljivi,samo zanima me kaka je kaj strokovna usposobljenost mehanikov!! Kak ste kaj zadovoljni z opravljenim delom itd... :whatever: Je pa res,da je pravi mali izlet do tja ja,pa saj cesta ni tak slaba,je kr razgibana,samo policajov je pa preve? na tisti relaciji,tak da noret se ne da ravno do tja!! :policaj:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ima? prav da ne mores noret pa? stojijo tako vedno na enakih mestih samo pazit mora? da se ti ne vozi kaj za ritjo kar bi lahko bilo nevarno, ker potem ko te dobi kak?na bela opel Vectra nima? ve? potem denarja za servis :D

 

Mehanik pa je :bravo: , prepri?aj se sam pa bo? videl, nam je vedno vse naredil tako kot treba saj ti pravim nimamo nobenih slabih izk?enj z njimi pa z strokovnostjo mehanika tudi ne! ?e pa ne zaupa? pa lahko tako zraven gleda? kaj dela pa ?e kak?no re?eta... :)

 

Kdaj si pa kupil pri njih avto?

 

Pa ?e ena slika Mazda piknika katerega so organizirali

post-9-1126639006.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto sn kupo tam lani februarja,torej je letnik 2/04. B) Pa kolko jaz vem na?i hlapci nimajo ve? bele Opel Vectre,ampak samo srebrno Hondo Accord!! :whatever: ?e se motim,me naj kdo popravi!! ;)

 

P.S. kdaj pa je te bil toti piknik??

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle v okolici Ljubljane oz. Vrhpolju (pri Kamniku) moram pohvalit majstra Poga?arja, ki kar obvlada Mazde in dostkrat tut ?raufa kak?no RX-7 al pa take stroje kokr je Supra, pred tem pa je predeloval Mazde za rejli sceno. Tut tale mazda by Sale (bela 323f GT BA), ki je na avtomobilizem.com je bla neki ?asa na njegovem dvori??u, ker je prej z njo Milosavljević dirku.

 

Tko da kapo dol, pa tut glede na ceno! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tlele pred Franclom (na balanci) je pa zdej parkirana mazda mx3 od na?e kolegice s foruma (se mi zdi da je Darja). Avto pa je zgleda v pikirancijskem stanju oz. ozna?en kot nepremi?nina in ima zadaj varnostni trikotnik na zadnji polici. Po mojem sem narobe vidu, ker to je blo pa prvi? da sem vidu mazdilaka ob cesti. :))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej mi kej ve? povej o tem mehaniku. Telefonsko al pa vsaj ime.

Ugotovila sem, da mi ni crknla zarad glave, ki jo itak morm zamenjat, ampak mi pumpa za bencin ne dela. V glavnem super. Sem tok razo?arana da bi najraj kr roke dvignla in jo pustila tam kjer je. Nikjer nobenga dela ne dobim, mehaniki vsi sam bulijo tja v ma?ino in ni nobenmu ni? jasno, problemov je iz dneva v dan ve?, v glavnem totalni polom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej mi kej ve? povej o tem mehaniku. Telefonsko al pa vsaj ime.

Ugotovila sem, da mi ni crknla zarad glave, ki jo itak morm zamenjat, ampak mi pumpa za bencin ne dela. V glavnem super. Sem tok razo?arana da bi najraj kr roke dvignla in jo pustila tam kjer je. Nikjer nobenga dela ne dobim, mehaniki vsi sam bulijo tja v ma?ino in ni nobenmu ni? jasno, problemov je iz dneva v dan ve?, v glavnem totalni polom.

Mislim da se men nekje vala ena pumpa samo je od 1.6! Samo pogledati bo treba ?e je ?e dobra.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej gospodi?na, ne sme? tok hitro obupat, bomo probal kej narest glede tvojga stroja!

 

Tale majstr se imenuje Brane Poga?ar in ima delavnico na Vrhpolju pri Kamniku oz. to je prvi kraj ko se pelje? iz Kamnika proti Celju ?ez Tuhinjsko dolino in se za?ne takoj ko je konec kraja Kamnik (tam je bazen in Gostilna pod Skalco), sicer pa mogo?e ga najde? tut v imeniku.

 

Lahko pa greva en dan tut skupi do njega pa da se bol podrobno zmenta, kaj se da narest, ker on pa ima tele mazde res v mezincu! No sporo? mi ?e ho?e?, da greva skupi do njega!

 

P.S. Tale mazda se ti bo pa oddol?ila z lepo vo?njo (ko bo spet zdrava), tko da ne bit preve? :(((

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle v okolici Ljubljane oz. Vrhpolju (pri Kamniku) moram pohvalit majstra Poga?arja, ki kar obvlada Mazde in dostkrat tut ?raufa kak?no RX-7 al pa take stroje kokr je Supra, pred tem pa je predeloval Mazde za rejli sceno. Tut tale mazda by Sale (bela 323f GT BA), ki je na avtomobilizem.com je bla neki ?asa na njegovem dvori??u, ker je prej z njo Milosavljević dirku.

 

Tko da kapo dol, pa tut glede na ceno! :bravo:

Kater RX-7 mogo?e od cruzera.

Kolk jaz vem pa sta samo dve RX-7 v SLO.

:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale Cruzer ne vem kdo je, je pa bla tale bele barve, pa se mi zdi da je bla ?e ne dolg tam na parkingu pr mehankarju, kar pomen da je biv lastnik kar precej cajta brez konja :))

 

Zdej pa ma ta majstr eno oran?no supro parkirano pred vhodom, v stilu hitri in drzni.

 

Z mazdo 323 GTR 4wd pa vem da je v?asih dirku, pol sem mu tut mal te?iv naj mi motor mal oja?a, sam mi je to komplet odsvetoval, ko je vidu kak?na je ?e zdej pri 131 KM vo?nja, pol z mo?nej?im motorjem pa bi bla ?e prva vo?nja - zadnja! :))) NO blo bi tut kar nekaj stro?ka!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr lepa pa je tale ma?inca, sem si jo kar za ozadje namizja nastavu! :))

 

?koda samo da ni mal druga?en odbija?, ker mi tale podal?ek ni preve? pri srcu, ampak ?e je njemu kul, pol pa? dabest! Pri avtu pa kapo dol!

 

Tist pr mehankarju pa je bla bele barve, sam so bli o?itno problem dobit kak?ne dele, da je bla tok dovg nepokretna! :))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo ko smo se zadnji? glih menil o tejle Kruzerjevi mazdi, zdej je pr mojmu va?kemu mehaniku spet ena rde?a taka ma?inca, je pa registracija Novu Majstu, tko da ne vem zdej ?igava je pa to?

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ko smo se zadnji? glih menil o tejle Kruzerjevi mazdi, zdej je pr mojmu va?kemu mehaniku spet ena rde?a taka ma?inca, je pa registracija Novu Majstu, tko da ne vem zdej ?igava je pa to?

 

To je pe od cruzerjevega kolega. Ta ki je na sliki je ena, tisto ki si pa vido pa je druga. To sta edini v slo.

To od cruzerja sem videl v ?ivo. Pol pa samo ?zmeden? gleda?, da ma avto 1.3 motor pa ?ez 300 konjel ?zmeden??zmeden??zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tale podatek o 300 KM je res ?okanten, ob 1.3 ma?inci, seveda!

 

V?asih sem mev golfa 1.3, pa je mel natanko 55 konjev, no sej ostali so bli pa mogo?e skriti, da jih v 4-ih letih ?e nisem uspel najdt! :)))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.