Skoči na vsebino

Cudni zvoki ko avto ugasnem...


Priporočeno sporočilo

Evo tkole je... Ko pridem iz sihta pa ugasnem avto se cuje ko pumpa neka se dela in dviguje obrate in jih v parih stopnjah spusti na nulo... Med tem pa nekje v armaturi brboncka kot mehurcki v pecki... Ko mehurci nehajo tut pumpa ugasne... :blink: Ne vem to je pa zdej ko je mrzlo... Mam pa 4-5km vozje iz sihta...

 

Pa webasto z obtocno crpalko mam tut...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tkole je... Ko pridem iz sihta pa ugasnem avto se cuje ko pumpa neka se dela in dviguje obrate in jih v parih stopnjah spusti na nulo... Med tem pa nekje v armaturi brboncka kot mehurcki v pecki... Ko mehurci nehajo tut pumpa ugasne... :blink: Ne vem to je pa zdej ko je mrzlo... Mam pa 4-5km vozje iz sihta...

 

Pa webasto z obtocno crpalko mam tut...

 

 

Ce je bila kratka fura, je verjetno webasto... A ropota tako, kot pec na olje od centralne? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Em ne vem kak to ropota ampak noter se cuje kot radiator ko luft pretka pac na vsako sekundo se mehur cuje... nekje v armaturi... zvok pumpe je pa pac kot vodna crpalka... sam pr 8-9°C se webasto ne vklaplja lih... ker vem kak smrdi pa da se cuje ko reaktivc ko dela...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup webasto se odznotraj cuje kot pumpa... dans sm pa z odprtimi sipamai obracal ko sm menjal gume pa sm cul isti zvok in smrdelo je po kerozinu tko pekoce in sm prisel do zakljucka da je webasto ker fotru isto na petki se tko cuje in smrdi... :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Cuj nwm :D crna pistola neki na D..... pise gor... :blink::ninja:

 

Drgac pa ja podoben vonj tko smrdi pa mal se kadi... Me je sosed klicu da se mi s pod havbe kadi...

 

Hmm sam res kej je s temi mazdami cez zimo men tud baje vebasto cvili ka je mrzu avto pole ka se ogreje motor konca ta cuden zvok.. aja pa ce ga ugasnem kadar motor se ni ogret se se slisi tm se 10-15 sekund ta cudn zvok pole pa poneha oz. Poti?a... no kadi se mi pa ?e ne :ouje:

P.s en mi na odpadu za rabljeno vebasto hoce 200?.. to je pomoje malo prevec .. nakonc je ista k moja ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm sam res kej je s temi mazdami cez zimo men tud baje vebasto cvili ka je mrzu avto pole ka se ogreje motor konca ta cuden zvok.. aja pa ce ga ugasnem kadar motor se ni ogret se se slisi tm se 10-15 sekund ta cudn zvok pole pa poneha oz. Poti?a... no kadi se mi pa ?e ne :ouje:

P.s en mi na odpadu za rabljeno vebasto hoce 200?.. to je pomoje malo prevec .. nakonc je ista k moja ...

 

Lahko stane 50.000? je nov, pa bo delal popolnoma isto.....brez tega avto ni ?porten

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga moti ta glasen in ?ist nepotreben webasto ter bi se ga rad znebil..ga z veseljem prevzamem B)

 

Ne ne sej meni je fajn pac to je meni super da imam neki v avtu da ogreje hladilno vodo da se avto prej ogreje .. sej v moji nubirci sm si sam dal el. Grelec hladilne vode not ka mi je avto pole se pred webasto ogrelo in tko se je prej dalo gonit ;-) :ouje: ..

Pac pri teli vebasti al webasti me sam ta zvok moti ka po si folk misle pff mazda pff prow japonc jajca ... ma mrs ze tko se morem s temi pimpki kregat da so dojc jajca pac jajca in japanese is the best ;-) :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nima? ti bencinarsko 6ico?

 

Tam ti webasto od dizelce ne nuca, razen ?e jo bo? navadil na dizla :)

 

Ajvar zrihta switch, sam da ne smrdi vec po nafti :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?e bo treba bomo tud na plinsko ogrevanje zrihtal :P

Streho ofn vajper :harhar::zvizga:

 

Bi, pa me skrbi da bo platno za?el razpokat pri tolk nizkih temperaturah :angry:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.