Skoči na vsebino

5x112mm na 5x114.3mm


qwerty

Priporočeno sporočilo

Em em... okej stupid question... :harhar: Kje dobim une ekscentri?ne matice da lahko spravim felgo z razmakom 5x112mm na moj avto ko ma 5x114.3mm..? Vem da ?ravfi so sam matic ?e nisem videl in ?e sploh to gre kot sm si jz zamislil...?? :huh::ninja:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..al pa poi??e? katera nem?ka pesta pa?e na mazdo in vse zamena?, pa je zadeva re?ena :macek:

 

?e ena zasilna varjanta so pa distan?niki, dost velki da imajo potem ?e dodatne ?ravfe z druga?nim razmakom.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..al pa poi??e? katera nem?ka pesta pa?e na mazdo in vse zamena?, pa je zadeva re?ena :macek:

 

?e ena zasilna varjanta so pa distan?niki, dost velki da imajo potem ?e dodatne ?ravfe z druga?nim razmakom.

 

Fleksarca time :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty, jaz bi pa na tvojem mestu raj?i prodal plati??a, ?e le obstaja kaj interesa zanje na trgu? Sej ve? kako pravijo; bolje vrabec v roki, kot golob na ... (glavi). :D

 

?e ima? kak?no fotko me zanima kako izgledajo, za kater avto je najprimernej?i dizajn, itd. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am pomi?ne matice dobi? pri vsakem vulkanizerju .. ? pa s temi stvari se ni ravn pametn igrat .. ta matica je ubistvu ?ist navadna samo da ma spodaj dodatno nek obro?ek, ki je gibljiv. Ne vem men to vse skupaj ne deluje najbolj stabilno. Sem imel sam to zadevo na avtu, je pa res da je imel avto 90KM in ne 190, kot naj bi jih imel tvoj dizel .. Pa? proda? pa kupi? kar pa?e pa je to to, definitivno najcenej?a varianta.

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je da so felge OZ superleggera

 

Cao

 

Dej Qwerty ne seri :D , raj imej oridzidzi felge kot pa te OZjke, te ce jih dobis jih raj prodaj, no pac to je sam moje mnenje :prstgor:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so original, bo? ?e dokaj lep dnar dobil zanje..kdor je bil kdaj na progi al pa razmi?lu v tej smeri, ve kaj pomen superleggera in zakaj se jih kupuje :party0035:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej prodaj ta pleh, kup si bajk, babo 1X pel v ?oping in ?ude?no bodo vsi problemi izginili, dnar bo ?el, pri kolesu pa se ne da tolk komplicirat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej prodaj ta pleh, kup si bajk, babo 1X pel v ?oping in ?ude?no bodo vsi problemi izginili, dnar bo ?el, pri kolesu pa se ne da tolk komplicirat.

 

Cao

 

:prstgor::punk::hohoho:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najdi kolut (slika) ki ima ?ravfe 5x112 in isto luknjo za le?aj. Potem rabi? ?e isti disk z luknjami 5x112... Po teoriji bi moral delovat :prstgor:

Objavljena slika

 

kot zanimivost: ko sem zase kupoval le?aj so mi dala le?aj ki je bil za vw golfa 4... pa je pasal :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In taki avti se potem vozijo po cesti? Jao pubertetniki....

 

In kaj je tukaj narobe? Razlo?i prosim.

 

Primer: recimo da se ti odlomi en ?ravf na kolutu. Po logiki zamenja? cel kolut, s tem ni ni? narobe? dr?i? No in kaj je potem razlika ?e ti samo zamenja? kolute s takimi ki imajo razli?ne ?ravfe?

 

O?itno se raje vozi? brez enega ?ravfa ker popravilo kot se spodobi je preve? pubertetni?ko... ?e ima? citroena ax pa veselo vo?njo z 2ma ?ravfoma ?e naprej ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha, kere fore :) ?e huj?e stvari se delajo na avtih pa se potem lastniki ?e bolj varno vozijo kot pa z avtomobilom v original stanju.

 

To je forum za ljudi ki za svoje mazde naredijo kaj ve? kot pa jih vozijo od to?ke A do to?ke B.

 

Jaz se ve?krat vpra?am kak?ni ljudje vozijo avtomobile kot pa kak?ni so le-ti -_-

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.