Skoči na vsebino

dodatek k olju


ReDevil

Priporočeno sporočilo

...v?asih teh stvari ni bilo in ?e vedno so na motorjih in menjalnikh mo?ne tudi mehanske okvare, ki pa jih ne re?i niti sveti peter pa tudi ?e si ga na roke rukne in "pridelek" nato?i v motor ali menjalnik...

:hohoho::hohoho:

Lepo si tole razlo?il. :P

Ok, da mi gredo reklame po forumih na "spolni ud" to pa itak ?e veste. Moje mi?ljenje je namre?: FORUMI SO NAMENJENI IZMENJAVI MNENJ, IDEJ, ZNANJA, NIKAKOR PA NE STALNEMU PONAVLJANJU KAKO ZELO JE NEK IZDELEK SUPERIOREN, SPLOH, ?E TA IZDELEK SAM PRODAJA?!!! Mali oglasi so pa predvsem za to, da lahko uporabniki spotoma ponudijo drugim kaj za prodat ali pa se pozanimajo, ?e kaj kupujejo. ;)

Sirius s takim posiljevanjem itak samo odvra?a? kupce.

@Violet: Ja ampak ogledali smo si predvsem zato, ker nas zanima kak?ne marketin?ke poteze vse bo ubral. Nikakor ne zato, ker bi me zanimal njegov izdelek. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 279
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

fanteki, bodite iskreni, vsak nekaj reklamira, sam jaz n?; (lahko bi kak?ne m.t.) :hohoho:

YavarYe X6V6 in mazda-mx3, kje sta bla, ko se je oglasil kafai s svojimi kitajskimi "unikati"?

sirius pa o?itno obvlada mojstrovino, ker, ?e je ne bi, ne bi bilo toliko vpogledov 4150 in tudi nekaj prodal;

?e ste vsi 4 administratorji in vsi 4 moderatorji spali dosedaj kot snegulj?ica-100 let , spite lepo prosim, ?e naprej. :bravo:

 

Prvo kot prvo se je oglasil in ni ob vsaki mo?nosti napisal tam pa lahko daste, ali tukaj bi predlagal tak napis in lepo odgovoril na vpra?anja ki so mu bila zastavljena. Pa ?e kar se spanja ti?e mislim da nekateri od nas prav malo spimo ker enostavno NI ?asa, tudi tvoj prosim tega ne more odpravit. Pa ima? ti ?eljo bit moderator ? Lahko mi verjame? ni tako simpl kot je zgledal na za?etku.

Sedaj pa jaz prosim tebe UPORABI katerikoli Siriusov preperat in poro?aj o rezultatih, mas vse zelo zanimajo rezultati. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fanteki, bodite iskreni, vsak nekaj reklamira, sam jaz n?; (lahko bi kak?ne m.t.) :hohoho:

YavarYe X6V6 in mazda-mx3, kje sta bla, ko se je oglasil kafai s svojimi kitajskimi "unikati"?

sirius pa o?itno obvlada mojstrovino, ker, ?e je ne bi, ne bi bilo toliko vpogledov 4150 in tudi nekaj prodal;

?e ste vsi 4 administratorji in vsi 4 moderatorji spali dosedaj kot snegulj?ica-100 let , spite lepo prosim, ?e naprej. :bravo:

 

Bom ?e jaz odgovoril na to zadevo.

Vijolica, ne more? in ne sledi? vsemu kar moderatorji delamo. Ponavadi se za take ukrepe proti prodajalcem posvetujemo vsaj dva moderatorja, redkokdaj kdo dela na lastno pest, verjemi. Za uporabnika kafai sem hotel ze sam ukrepat pa me je kaalman prehitel.

Ce bi prebrala moj zgornji post pa bi videla, da smo ze imeli podobne primere, v katerih smo ukrepali na isti nacin.

Glede siriusove prodaje ti ne morem odgovorit, ker ne vem kaksna je, glede pregledov mislim, da jih je tolko samo zaradi tega ker je to interesantna debata v kateri so se "kresila" tehnicna mnenja in bogate izkusnje nekaterih uporabnikov.

 

V glavnem, ne spanckamo, brezskbaj ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, ?e mene kaj ne zanima, tudi ne gledam in ?e manj kaj ugotavljam

 

YavarYe X6V6 priznam, da biti moderator ni enostavno; avto imam v garanciji, in bognedaj, da uporabljam kakroli, kar ni v servisni knji?ici, sicer pa mislim, da bi zelo rad videl, da se tema nadaljuje...

 

mazda-mx3, ?e se kdo pojavi kot kafai z zelo agresivno potezo ogla?evanja, potem ne potrebuje? nobenega posvetovanja, ampak ga enostavno zbri?e?, vidim, da ga ni ve? , pohvalno

hotela sem povedati, da uporabi malo ve? "prijaznih" besed, ker nekomu se lahko pove tudi na druga?en na?in

oba z YavarYem X6V6 pa si privo??ita po?ten spanec, saj imamo ?e dva policaja in 4 policijske komandirje :bravo: (kje je zgornja post)

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej guys - cool down, saj ni tako hudo kot pi?ete. Sirius mogo?e res malce preve?krat omeni (?eprav mene ne moti spljoh ;) ) ?ude?ni preparatek. Vendar je ena velika razlika med njim pa raznoraznimi drugimi prodajalci, ki se najdejo na forumu in sicer v tem, da on poleg omenjanja bonda pomaga cel ?as s celimi kupi nasvetov, ki nimajo nobene veze s tem produktom. Se pravi, da ponuja tudi svoje znanje in mu sigurno ni prvoten namen, da bi prodal tistih nekaj litrov te teko?ine. Z nami nikoli ne bo zaslu?il tolki kolikor ?asa vlaga v pisanje nasvetov.

 

Pod drugo je pa tako, da lahko kdorkoli reklamira nek izdelek in s tem nobenega ne sili k obveznemu nakupu. Vsak pameten osebek se bo na koncu sam odlo?il ali bo kaj kupil ali ne saj ima svoje mo?gane razen, ?e spada v skupino ov?ic, ki rabi nekega pastirja. Tistim pa itak ni pomo?i ;)

 

Kot tretje pa je reklamiranje tak?nega in druga?nega, direktnega al pa posrednega na tem forumu vrh glave in zelo te?ko je postavit to?no mejo kaj je komerciala in kaj ne. Da ne nabijam v tri krasne je tukaj nekaj tak?nih dvoumnih primerov:

 

- temnenje stekel pri to?no dolo?enem ponudniku

- navajanje to?no dolo?enega servisa kot najbolj?ega

- navajanje dolo?enih vulkanizerjev

- omenjanje trgovin kje se dolo?ene stvari dobijo

...itd, mislim, da ste dojeli point

 

Meni osebno je super, da dobim ?imve? informacij, verjetno ostalim tudi. Na koncu se bom itak sam odlo?il kako in kaj, ?e pa nekdo omeni Metabond 20x ga pa naj, ker ?e ga ne mislim kupiti ga tudi ne bom. ?e pa koga besedica Metabond moti je pa ?e dobro, da si Sirius ni dal nicka "Metabond", ker pol bi nekatere verjetno danes obiskovali na zaprtem oddelku ene od ljubljanskih ustanov zraven Fu?in (da ne bom glih reklamo za njih delal :D )

 

So guys chill out, ker ?e ne, bom jaz od danes naprej v vsakem postu omenil Ferrarija :lol::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So guys chill out, ker ?e ne, bom jaz od danes naprej v vsakem postu omenil Ferrarija :lol::lol:

 

kar v podpis si ga daj :bravo::P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj re?i na take reakcije moderatorjev in na besednjak. Bom kar v prispodobi naredil primerjavo. Ko se na petardo odgovori s topovi, nekateri celo z udi., se vpra?am o smiselnosti mojega bivanja na tem forumu. Nobenemu nisem vsiljeval ni?. Od kar me je Bosti opomnil, da preve? reklamiram neke x zadeve sem pazil, da ne bi kdo razumel moj predlog za pomo? pri odpravljanju nekaterih te?av, kot vsiljevanje. Obna?al sem se kot vsi ostali, ki komu kaj svetujejo in pazil, da to ne bi bilo zato, da bi jaz imel neke velike koristi, nasprotno prej sem razmi?ljal o tem, da bi tisti, ki ima te?avo le-to ?im ceneje saniral.

Ko smo se zapletli v debato in ste nekateri zatrjevali, da zavajam z meglo, sem ponudil testni vzorec. Testni vzorec je dal neke rezultate, vendar ne take kot sem si jaz ?elel, saj sem zgre?il varianto glede na ?tevilo prevo?enih km, katero mi je bilo prikrito, oz. neto?no navedeno. Poraba olja ni bila sanirana. ?e ste pristali na to, da se vzorec ponudi preko foruma, morate dopustiti, da se omenijo tudi rezultati. Pa tudi pravica do popravka neto?nih navedb posameznikov (po analogiji zakona o medijih ?pravica do popravka). Nekateri ste celo pri testiranju izmi?ljali toplo vodo in ne lo?ite pojma me?ati se in emulgirati in tako posku?ali najti potrdilo o tem, da la?em. Vedite, da mi moj ponos in status tega ne dovoljuje .

Pa ?e nekaj na temo reklame. Od mene ste zahtevali dokaze u?inkovitosti tistega, kar se vam razlagal. Kaj, ko bi ?e jaz zahteval dokaz u?inkovitosti va?e reklame, kaj ko bi le-ta bila odvisna od prodanega kosa in ne od megle. Do sedanja statistika vam ne govori v prid. Do sedaj smo pri tej temi imeli 4322 obiskov. V testiranje sem dal 3 kose, prodal pa enega. Tako, da se ?ez nekaj dni odpravljam na Maldive zapraviti zaslu?ek. Ne spomnim se katere ?tevilka se je vrtela, ko sem se oglasil, vendar se boste morali strinjati, da sem za 80% obiskov zaslu?en jaz. Obiskovalci te teme (ne vem zakaj se ?e zmeraj imenuje MOTOR UP, ?e ni? ne reklamirate) niso prihajali zaradi reklame, marve? zaradi mojih mini predavanj, od katerih so se tudi nekaj nau?ili. Od va?ih nasprotnih mnenj pa so bore malo odnesli.

Ko sta DaVid in Violet »odkrila« moje ogla?evalske »prijeme«, sem slednji podal odgovor, ki je bil namenjen tudi moderatorjem. Hotel sem vama povedati, da tudi moje znanje ne more biti zastonj in, da ?e me boste hoteli zadr?ati na forumu, boste morali presli?ati tudi kak "ogla?evalski prijem", ki ne bo ni? bolj »grob« od ostalih, ki venomer nekaj reklamirate. Od tega niste imuni niti moderatorji. Eden je celo propagiral predelane nehomologirane zavorne diske, ki jih na »?rno« prodaja.

Zato fantje, ne se toliko ?ivcirati (?kodi lepoti in srcu) in ne uporabljajte poudarjenih ?rk, ker to v prenesenem smislu pomeni, da se derete. Zakaj, ?e obstaja enostavnej?i na?in ? ozna?i-bri?i.

Lepo vas pozdravlja Va? Sirius

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav KDO PRODAJA DISKE ? Jz jih samo predelam in to izklju?no SAMO ZASE, ker pri predelavi ne povem vseh postopkov katere opravim, ?e ne pomeni da jih NE naredim. Tako da mi prosin napi?i ko le te prodaja ??? ?zmeden?

 

Druga?e pa sem te opazil v preteklem tednu in sedaj vem kaj si po?el tako da keep it on, pa ?e zameri? ali ne. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, da se ?ez nekaj dni odpravljam na Maldive zapraviti zaslu?ek. Ne spomnim se katere ?tevilka se je vrtela, ko sem se oglasil, vendar se boste morali strinjati, da sem za 80% obiskov zaslu?en jaz. Obiskovalci te teme (ne vem zakaj se ?e zmeraj imenuje MOTOR UP, ?e ni? ne reklamirate) niso prihajali zaradi reklame, marve? zaradi mojih mini predavanj, od katerih so se tudi nekaj nau?ili.

Ko sta DaVid in Violet »odkrila« moje ogla?evalske »prijeme«, sem slednji podal odgovor, ki je bil namenjen tudi moderatorjem. Hotel sem vama povedati, da tudi moje znanje ne more biti zastonj in, da ?e me boste hoteli zadr?ati na forumu, boste morali presli?ati tudi kak "ogla?evalski prijem", ki ne bo ni? bolj »grob« od ostalih, ki venomer nekaj reklamirate.

Zato fantje, ne se toliko ?ivcirati (?kodi lepoti in srcu) in ne uporabljajte poudarjenih ?rk, ker to v prenesenem smislu pomeni, da se derete. Zakaj, ?e obstaja enostavnej?i na?in ? ozna?i-bri?i.

Lepo vas pozdravlja Va? Sirius

 

:danzoman: dolgo in jedrnato in ?e ni?emur oporekati ne morem. Sirius, greva na Maldive? :D Lepo, da si se oglasil.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato fantje, ne se toliko ?ivcirati (?kodi lepoti in srcu) in ne uporabljajte poudarjenih ?rk, ker to v prenesenem smislu pomeni, da se derete. Zakaj, ?e obstaja enostavnej?i na?in ? ozna?i-bri?i.

Lepo vas pozdravlja Va? Sirius

 

Sicer nisem prebral vsega, vem samo, da se je za?elo z QMI in Motor up, probal oboje, brez nekega posebnega efekta, no ?kodilo tudi ni... ena stvar ?e samo, povdarjene, boldane, debele ?rke, ne pomenijo, da se dere?, temve? to?no to, da nekaj povdarja?. Velike ?rke, pomenijo, da se dere?, toliko samo, za info...

 

pa brez zamere...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:danzoman: dolgo in jedrnato in ?e ni?emur oporekati ne morem. Sirius, greva na Maldive? :D Lepo, da si se oglasil.

 

Ne vem, kaj mi je zadnje ?ase, da nekako zadenem v ?rno, ne samo na forumu, tudi nekje drugje.

Hvala za vabilo.

Te?ko izvedljivo, ker me dr?ijo tri sidra... :policaj::policaj::policaj:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav KDO PRODAJA DISKE ? Jz jih samo predelam in to izklju?no SAMO ZASE, ker pri predelavi ne povem vseh postopkov katere opravim, ?e ne pomeni da jih NE naredim. Tako da mi prosin napi?i ko le te prodaja ??? ?zmeden?

:unsure:

 

To sem napisal po (izgleda ope?anem ) spominu, zato vzamem besedo nazaj. Mi pa je ta predelava "padla v oko" zaradi manj?e pomanjkljivosti, ki vpliva na slab?o preto?nost zraka v notranjosti diska. Gre za pozicijo bregov v odnosu na notranji kanal (aerodinamoka).

Glede naslova teme se pri?akoval spremembo v smeri neutranega naslova (npr. Aditivi za motorna olja). Tako, da sem bil prijetno presene?en z sedanjo izbiro, celo malo ganjen (?e sem iskren).

Lp :unsure::unsure::hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem napisal po (izgleda ope?anem ) spominu, zato vzamem besedo nazaj. Mi pa je ta predelava "padla v oko" zaradi manj?e pomanjkljivosti, ki vpliva na slab?o preto?nost zraka v notranjosti diska. Gre za pozicijo bregov v odnosu na notranji kanal (aerodinamoka).

Glede naslova teme se pri?akoval spremembo v smeri neutranega naslova (npr. Aditivi za motorna olja). Tako, da sem bil prijetno presene?en z sedanjo izbiro, celo malo ganjen (?e sem iskren).

Lp :unsure::unsure::hohoho:

 

Te malo popravim, pretok zraka je enakali celo ve?ji, ker zrak vstopa v sredini in izstopa po obodu, kjer pa se za "hribi" ustvari podtlak, kar povzro?i ve?ji pretok zraka kot je originalno. Tako da je to, kot se meni zdi samo +.Tako ali tako pa je pod in za avtom zmeraj podtlak, ki pa smo pove?a hlajenje zavor, ?e le seveda niso plati??a preve? "zaprta" :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede naslova teme se pri?akoval spremembo v smeri neutranega naslova (npr. Aditivi za motorna olja). Tako, da sem bil prijetno presene?en z sedanjo izbiro, celo malo ganjen (?e sem iskren).

Lp :unsure::unsure::hohoho:

 

Kaj ti spet ni prav? Nehaj ?pikat... :angry:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

j e b a n j e <_<

 

se strinjam

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti spet ni prav? Nehaj ?pikat... :angry:

 

 

Lukc nehaj se jezit ki ti ?kodi... pa ?e gubice bo? dobil... in rano na ?elodcu..... DOVOOOLJ!!! We're livin' in the free country... i suppose... :hohoho::bravo:

 

 

Over and out...

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do sedaj smo pri tej temi imeli 4322 obiskov.

 

?e je to merilo potem pa je tem Chat is back ultra pu?na :hohoho: . Samo ?tevilo ogledov lahko pove tudi, da tisti ki ne sodelujejo aktivno samo berejo in zraven crkavajo od smeha zaradi katerih stvari se pokamo in prerekamo, saj ne da bi se nor?eval samo lahko je ravno zato toliko ogledov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?tevilo ogledov lahko pove tudi, da tisti ki ne sodelujejo aktivno samo berejo in zraven crkavajo od smeha zaradi katerih stvari se pokamo in prerekamo, saj ne da bi se nor?eval samo lahko je ravno zato toliko ogledov.

 

 

:hohoho::hohoho: Crkujem od smeha!!! :hohoho::bravo:

 

evo moj prvi post v tej temi!

(in verjetno tudi zadnji) :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te malo popravim, pretok zraka je enakali celo ve?ji, ker zrak vstopa v sredini in izstopa po obodu, kjer pa se za "hribi" ustvari podtlak, kar povzro?i ve?ji pretok zraka kot je originalno. Tako da je to, kot se meni zdi samo +.Tako ali tako pa je pod in za avtom zmeraj podtlak, ki pa smo pove?a hlajenje zavor, ?e le seveda niso plati??a preve? "zaprta" :ouje:

 

Te?ko me bo? prepri?al, da ta sistem ne bi bil ?e u?inkovitej?i, ?e bi bila pozicija rebra kanala to?no na vrhu brega in ne 1,5cm prej, samo za to razliko gre in ne dvomim, da je tudi ob konstrukciji kakr?na je, hlajenje bolj?e. Dopu??am pa tudi, da se motim.

 

Zanimivo je, kako si isti tekst razli?ni ljudje razli?no razlagamo, mislim na tisti del, ki je omenjal naslov teme in ganjenost. Mojo, skorajda bi rekel, zahvalo za izbor imena teme, je nekdo razumel kot ?pikanje, drugi kot J....., tretji kot S in kdo ve kako so jo razumeli tisti, ki se niso javili.

?e najbolj pa me veseli, ?e so moje "razlage" koga neznansko zabavale tako, da se je po?teno nasmejal. ?al je tudi takih, ki jim je to razglabanje o aditivih malo pokr?ilo jetra. Tem se ne bi opravi?eval, ker bi lahko s preprostim klikom presko?ili na drugo temo, njim bolj zanimivo... :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sto mu gromova, dajte vendar nadaljevat z neko drugo temo nekje drugje... tale je za?la in ob?la vse meje zdrave pameti in okusa...

 

skratka, postala je ZELO nepregledna...

 

predlagam da zaklju?ite debato na tak na?in, kot se je odvijala v tej temi ;)

 

@Sirius: ogla?evanje se pa pla?a ;) ali pa napi?e v male oglase (nekomercialne seveda)

 

jaz bi samo dodal eno malenkost kar se ti?e teh aditivov za olja... to je vse za en skret... ker sem 3 sorte sprobal, pa bi ni? pametnega ven padlo... ?e posebej QMI sumim da mi je kar poslab?al stanje... :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.