Skoči na vsebino

dodatek k olju


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 279
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Najprej se opravi?ujem moderatorjem ker smetim temo....

 

A bi si lahko vidva po PMjih dajala komplimente. :whatever: Golob?ka.... :hohoho:

 

bogsigavedi kaj bo s tega, mogo?e bo res potrebna ?enitna posredovalnica...

 

samo ?akam, ko bojo moderatorji temo zaklenili :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...jaz bi samo dodal eno malenkost kar se ti?e teh aditivov za olja... to je vse za en skret... ker sem 3 sorte sprobal, pa bi ni? pametnega ven padlo... ?e posebej QMI sumim da mi je kar poslab?al stanje... :(

 

Jaz pa bi ti predlagal, da preizkusi? ?e mojo teko?in za vzdr?evanje sekretov. Ni? te ne bo stalo, ?e ne bo u?inkovita...., ?e pa bo bo? pa? poravnal zapitek. Ti bo? nabolj?i preizku?evalec (glede na izku?nje). Tako bomo lahko ugotovili, ali nadaljujemo samo s sekreti, ali pa lahko to teko?ino ?e kje drugje.

Pa ?e eno vpra?anje imam.

Ali kdo ve kaj pomeni, ?e je na nekem izdelku (vezano za temo) oznaka TuV???

:danzoman::jupiii::jupiii::jupiii:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa bi ti predlagal, da preizkusi? ?e mojo teko?in za vzdr?evanje sekretov. Ni? te ne bo stalo, ?e ne bo u?inkovita...., ?e pa bo bo? pa? poravnal zapitek. Ti bo? nabolj?i preizku?evalec (glede na izku?nje). Tako bomo lahko ugotovili, ali nadaljujemo samo s sekreti, ali pa lahko to teko?ino ?e kje drugje.

Pa ?e eno vpra?anje imam.

Ali kdo ve kaj pomeni, ?e je na nekem izdelku (vezano za temo) oznaka TuV???

:danzoman::jupiii::jupiii::jupiii:

 

to pomeni, da ?asti? eno dozo te tvoje ?ude?ne teko?ine, da jo vlijem v mojo gajbo, pa da vidimo kaj in kako ?

 

jaz sem za, kje se lahko dobiva ? ;)

 

TuV pa pomeni samo to, da izdelek ustreza nekemu zahtevanemu standardu za dolo?eni del tr?i??a...

 

npr. tla?na posoda lahko ima TuV certifikat, da ustreza obratovalnemu tlaku npr. 6 barov in varnostnim ukrepom, ki so potrebni za tak delovni tlak...

 

kaj si hotel s tem TuV ?mornom povedat ?

 

poleg tega pa ve?inoma pri nas ne velja TuV certifikat v avto. industriji, saj mora? vsako pizdarijo z TuVom itak homologirat ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.