Skoči na vsebino

Pozna kdo tole MX5


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 68
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Torej avto, ki ima 100kkm bi ?e mogel imeti narejenega :) aja kaj pa se vse zamenja? Jermeni, kaj ?e?

 

Jermeni, ?panerji, vodne pumpe pa js pri japoncu pri prvi menjavi jermena nebi lih diral, ker zdr?i do druge menjave, ponaredki so ponavad slab?i ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zgleda kr lepa, glede na kilometre tud bolj malo vo?ena :)

 

Style bari so vsi aftermarket, vsaj pri NA in NB seriji ni bilo ni? originalnega. Glede ?pere pa mislm, da je treba vse razstavt in zamenjat, potem bi mogo?e ?lo. Samo menjava komplet 1.6 in 1.8 diferencijala ni mo?na, razen ?e se zraven menja ?e kardan in obe polosi.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zgleda kr lepa, glede na kilometre tud bolj malo vo?ena :)

 

Style bari so vsi aftermarket, vsaj pri NA in NB seriji ni bilo ni? originalnega. Glede ?pere pa mislm, da je treba vse razstavt in zamenjat, potem bi mogo?e ?lo. Samo menjava komplet 1.6 in 1.8 diferencijala ni mo?na, razen ?e se zraven menja ?e kardan in obe polosi.

 

Ja deluje lepa, pa ni vo?ena pozimi (torej ni rje) + ima narejen velik servis. :) Samo ?e ceno treba spustit za kak?nih 100? pa bo ;)

 

Aha ampak iz vidika varnosti so pomoje priporo?ljivi?

 

Ja ker 1.8 ni nobenega na internetu (razen tisti srebrn, ki mi ni v?e?), pa sem razmi?ljal ?e bom kdaj "rabil" ?pero. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tapravi rollbari so ok, te kromirani style bari so pa sam ?minka in ni nobenga u?inka, tko da tud js razmi?lam da bi v prihodnje raj nabavu the real deal, ki te zares zavaruje ?e se prevrne?. Na ?alost pa se rollbare dobi v ve?ini samo ?ez lu?o, tko da je takoj skor jur?ka s po?tnino vred <_<

 

 

Za normalno vo?njo ne rab? ?pere, ?e bi pa vseen se resno v kak?ne dirkalne/dorifuto scene podal, se pa tud tega da nadgradit s kak?nim tomei lsdjem. Original ?pere so vzdr?ljive, ampak sam do neke meje :zvizga:

 

 

Lahko se pa da tud navaden diferencijal za?vasat, mam enega od 1.6 doma, ?e bi kdo rab probal :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tapravi rollbari so ok, te kromirani style bari so pa sam ?minka in ni nobenga u?inka, tko da tud js razmi?lam da bi v prihodnje raj nabavu the real deal, ki te zares zavaruje ?e se prevrne?. Na ?alost pa se rollbare dobi v ve?ini samo ?ez lu?o, tko da je takoj skor jur?ka s po?tnino vred <_<

Za normalno vo?njo ne rab? ?pere, ?e bi pa vseen se resno v kak?ne dirkalne/dorifuto scene podal, se pa tud tega da nadgradit s kak?nim tomei lsdjem. Original ?pere so vzdr?ljive, ampak sam do neke meje :zvizga:

Lahko se pa da tud navaden diferencijal za?vasat, mam enega od 1.6 doma, ?e bi kdo rab probal :D

 

Aha torej nekaj takega recimo (prvi oglas ki je na ebayu), je samo za imid? :)

 

http://www.ebay.de/itm/Uberrollbugel-Roads...=item485f3133b6

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha torej nekaj takega recimo (prvi oglas ki je na ebayu), je samo za imid? :)

 

http://www.ebay.de/itm/Uberrollbugel-Roads...=item485f3133b6

 

To?no tak komplet mam js na svoji ja, pri?ravfan je samo s ?tirimi majhnimi ?ravfki. Zarad ?minkerskega zna?aja v tujini takim style barom pravjo tud gay bari :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tak komplet mam js na svoji ja, pri?ravfan je samo s ?tirimi majhnimi ?ravfki. Zarad ?minkerskega zna?aja v tujini takim style barom pravjo tud gay bari :D

 

Haha ravno zadnji? smo nekako naleteli s prijatelji na pogovor, da je MX5 gejevski avto... :lol:

 

Ja js bi sigurno nekaj dal not, samo ?e nima varnostnega namena je brezveze.

 

O glede ?pere pa res upam da gre, ?e ne pa bomo kak?en aftermarket LSD na?li :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Look who's back

 

http://avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8573590&show=1&avto=

 

sem pa jo prej opazil tudi na njuskalu, ?e par tednov nazaj  :prstgor:  A ni nekdo rekel, da se je prodajala za 6k?? S tako streho pa sploh ni tolko vredna.

 

EDIT: evo jo :)

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5-1.6-oglas-11505835

 

prepozna pa se jo po ogledalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tisto svetlo modro hocejo 6000 evrov, pa manjka ogledalo, ker naj bi bilo ukradeno. Lastnik je v dubaju, in jo v njegovem imenu prodaja nek njegov zlahtnik ali tako nekako sem razumel. Srebrna '99 letnica je sicer hudo lepo ohranjena, motor je v piko rihtan, sem sel gledat, vendar lastnik hoce 3900 evrov in ni hotel spustit niti za evro. poleg tega je bilo pa v avto vdreno skozi streho, ki je po sredini stukana z materialom ki ni enake barve kot ostali del strehe. upam da je komu v pomoc.

 

 

Mensezdi da je en reku 3500?? Pa lahko bi ?e ?pegu?ek zamenjal no...

Kaj je to twin? Kak?na oprema? Al twin turbo? :D

 

Ne, evo zgoraj ima? citat iz prej?nje strani :D

 

Twin turbo :D Ja nevem, a obstaja kje kak?en seznam mo?nih oprem. Za 2 vem sigurno, da so obstajale, in to so Base in Magic. Kak?na je pa razlika med njimi, pa nimam pojma :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res...6000? :D mogo?e je za hec bla taka cena, ko takrat k sm dal jzt mojo za 6300? :D ...pa ?e ma skoz tablico tkole...me zanima kako je blo vo?eno...

 

Pr opremah mene za?ne glava bolet :D pi?e mi sicer magic v prometni, ampak ne verjamem...so ful razlike...v barvi pragov pod vrati, volanih, sede?ih, klimi, ABS...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.