Skoči na vsebino

Nesre?ne Mazde


wildcat

Priporočeno sporočilo

Na suxu so za?eli zanimivo temo, tako da bi tudi glede Mazd bilo zanimivo videti rezultate nesre?nih dogodkov na cesti.

 

Predlagam da se da kak?na slikca in komentar kaj in kako se je zgodilo in seveda za katero vozilo je ?lo.

 

Za moj primer:

 

Pomanjkljivo pritrjen tovor, te?ek 1.500 kg, je v ovinku zdrsel iz nakladalne povr?ine tovarnjaka in zadel avto med vo?njo na lokalni cesti. Posledice med drugim hude telesne po?kodbe in la?je po?kodbe sopotnikov. Airbag se je spro?il in za??itil obraz pred steklom. Tudi pas se je obnesel. Avto na ?alost totalka.

 

X9 2,5 V6 AT :rozico: R.I.P

 

Mazdina dru?inska celica :rispekt:

 

Si kdo predstavlja kaj bi bilo ?e bi bila s svojim na cesti? :blink::(

post-3-1127455968.jpg

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to je una X9, ki ste jo imeli vi...una zelena?!?!?!

 

jaooo....ma boga mazdica!!! :(

 

ampak, na koncu je najbolj pomembno to, da vam, ki ste bili v avtu ni bilo nic!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xedos je bil o?etov,?e ta star model, eden od ta prvih.

Zelo lep in redek business model, saj je bil ?e takrat avtomatik in svetovno bru?eno usnje je imel! :wub:

Je ?e nekaj let od tega.

 

Nadomestil ga je potem X9 2001 ;)

 

?e ena slika

post-3-1127463825.jpg

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ouch.......Sicer pa mislim da je presneto dobro pre?ivel avto glede na te?o tovora in obliko tovora ki je padel na njega....jest bi reku da plus to?ka za mazdo v tem primeru....?rn humor....sam je res!

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a "veljajo" tudi slike na?ih avtov, ki niso Mazde ?? Sej ne da sem imel tolk nesre? ampak z Mazdo se pa res ?e nisem zaletaval

Hvala bogu! Sam da je ?im manj nesre?! ;)

 

Seveda lahko tudi druge avte!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tuki sem nekaj slik s crashov zbral....

 

Najprej ena RX-8---- Zaletel se je v telefonski steber.....

 

Objavljena slika

 

Mazda 626 hatchback....bo?ni udarec.....sovoznik pre?ivel!

 

Objavljena slika

 

Ta ne vem al je Xedos al 626.... Spoet usi pre?iveli...

 

Objavljena slika

 

Mazda 323.... oplazil jo je 18 wheeeler...... usi ?ivi zdravi

Objavljena slika

 

Evo...To so Mazda....zaenkrat lastniki sre?no pre?iveli..... :vesel:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Najdu sem ?e eno razbito RX-8, verjeli ali ne jo je povozu tank

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Car:

2005 Mazda RX-8

 

 

Description:

 

This brand new car was run over by an Abrams M1A2 Tank. The tank was taken out of it's shed in the morning and a "No Parking Area" was set-up where the tank would be driving. Unfortunately this area didn't include the area immediately in front of the tank shed. The owner of the RX-8 returned from lunch parking in his usual spot, and went back to work. When the tank was being driven back to the shed the spotter failed to alert the tank driver that he was backing up into the car.

 

The tank just skimmed along the side of the car and ripped off the side until the tank climbed the fender and crushed the engine. The car was written off after a strange phone call to the owners insurance company and 3 unbelieving supervisors. The tank sustained a dime sized chip on its paint, that may or may not have been there to begin with.

 

 

 

Location:

 

Ottawa, Canada

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavar to je tvoja..... ?zmeden?

 

Ne moja je ql. Je pa slika narejena pred mojim domom,spomladi letos.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ouch.......Sicer pa mislim da je presneto dobro pre?ivel avto glede na te?o tovora in obliko tovora ki je padel na njega....jest bi reku da plus to?ka za mazdo v tem primeru....?rn humor....sam je res!

LP david

 

Sicer je tovor padel na del avta, kjer je motor, verjetno avto nebi tako zgledal, ?e bi ta del padel, kaki meter do dva bolj proti koncu avta. Vsekakor pa, hvala Bogu, nekaj sre?e v nesre?i in nekaj Mazdine kvalitete... pomembno je, da so vsi celi, pleha je na svetu ve? kot preve?...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

To sam pa jaz naredil :jupiii::jupiii::jupiii::jupiii::jupiii:

 

Udaril sam novi mercedes E klase karavan u stra?nji desni dio... mazda se, nakon 16 let pokazala res dobra... ovo je bilo pri 50kmh otprilike....

 

btw, nisam bil kriv... koza pro?la na rde?e na semaforu

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

One day you are born,

The next big milestone

you discover go zoom-zoom

you can't get enough!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ni mazda... je pa ?alostno kon?al :(

 

k sre?i ni voznici ni? ! razen bole?in v hrbtenici in vratu

post-11-1140534835_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuuuu shit....kaj se je pa zgodilo?

(predvidevam da je to un clio ki je parkiran zraven tvoje mx3 na dvoriscu?)

 

poledenelo vozi??e :(

ja je to tisti clio :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.