Skoči na vsebino

cena karambolirane mx-5


Gajba

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. Sem nov na forumu.

 

Foter je lani razbil svojo mx-5. Karambolirana je spedaj in malo na zadnjem desnem boku. Letnik 2001, prevo?enih nekaj ?ez 90k, motor 1.6. Zanima me, za koliko okvirno bi jo lahko prodal. Prilagam slike.

 

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

 

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

 

Edit: pa koliko bi bile vredne originalne alu felne za ta avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen na forumu!

 

Glede na fotografije ?al te?ko kaj vzpodbudnega priporo?at, pomoje bi se najbol spla?al prodajat po delih ali pa ?e ?e ni prostora za razkosavanje avta, prodati pa? v celoti za dele za nekaj stotakov :prstgor:

 

?e se bo prodajala po delih, se priporo?am za gsm ?t. na pm, ker bi nekaj manj?ih delov tud men prov pri?lo :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am, da gre po delih od hi?e. Upam, da se ne najde kdo, ki ga bo kupil kot karambolirano celoto, nekako skupaj spravil in kasneje prodajal kot nekarambolirano vozilo. Tak?no vozilo si upam trdit, da nikoli ve? ne bo varno za na cesto. :huh:

 

Veliko sre?e s prodajo, nekajkrat po 100? je verjetno skrajni domet glede nekaramboliranih delov. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno s katerimi feltnami pa to? Kje pa se druga?e avto nahaja, ?e ni skrivnost?-lahko tudi samo obmo?na ?tevilka

 

V primeru da se nas nekaj miatarjev najde, ki bi potreboval dele (kar ne bo te?ko, ker je navsezadnje dokaj malo takih avtov v sloveniji za dele), bi se mogl potem le ?e zmenit kje se bo ?ravfalo oz. kdo ima kaj odve?nega prostora na dvori??u :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa poglejmo. Tule je ugibam uporabno, da boste la?je videli kaj kdo rabi: -komplet vrata, ?ipe in tapete (to pride prav v primeru kakih parkingov, ?e te kdo malo butne...) -zadnja hauba (?e te kdo od zadaj ku?ne, to?a?) -sprednja hauba deluje malo zategnjena (ni cviklna), deluje presenetljivo OK, mogo?e se jo le malo "pohodi"? Druga?e je aluminijasta se (verjetno?) ne popravlja. -streha deluje zelo lepa (velik plus, pomoje se spla?a) -?al le leva zadnja lu? -zadnji odbija? bi kak poliester majster ?e popravil? Ni neki ful vredno ampak bolje kot ni? je. -notranjost, sede?i (volan in armatura ?al ne, spro?ena airbaga) -motor in menjalnik na zalogi ali pa za swap ?e je va?a ma?ina bolj uboga (Roky?) -a je prednja ?ipa cela? ?eprav ne vem ?e se to daje ven ker je kar te?ko opravilo, ?e po?i ko jo daje? ven pa nisi naredil ni?. -mogo?e zavore, ?eljusti, to vedno prav pride ?e za?nejo stare kaj rustati. Neuporaben je na ?alost verjetno hladilnik, celotno podvozje (spredaj in zadaj desno), feltne (vsaj desni sta udarjeni) in celotna ?koljka. Potem pa se?tejte kaj kdo rabi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Fantje zadeva je spet postala aktualna. Kolega, ki jo je hotel vzet ima nose?o ?eno in nima cajta, da bi jo porihtal. Dajte se zmenit vsi zainteresirani, ponudite ceno in jo odpeljite. Avto se nahaja v okolici Maribora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Lahko je bil anti-stalinistično nastrojen Ali pa se je uprl Rusom, ko je videl, kako super in lagodno je živeti na veliki nogi s tujim denarjem. 😉
    • Ne jaz, pač pa kolega. Je imel Ford fiesto. Kolikokrat smo ostali na cesti in kaj vse je zamenjal na njej. Ko jo je končno prodal je kupcu po par mesecih zaribala. In je imel probleme še naprej, ko se ga ni mogel rešit. Skratka, odločitev je padla. Nikoli Forda, prav tako ne nobenega Peugeota, s katerim sem imel pa  jaz miljon  problemov. 
    • Italija bi prekinila schengenski sporazum, Slovenija o tem ne ve nič | 24ur.com WWW.24UR.COM Da je Italija zaprosila za prekinitev schengenskega sporazuma s Slovenijo, je dejal podpredsednik italijanske vlade. Kot razlog je Antonio Tajani navedel nevarnost, da bi se med begunce infiltrirali teroristi z...   E makaronarji moji, pa lih oni največ migrantov pokasirajo na jugu
    • A se niste na FBju v skupini menili, da en iz Brezovice obnavlja? Jaz imam namen ga poklicat
    • Opolnoči pocenitev naftnih derivatov, dizel spet pod 1,5 evra za liter | 24ur.com WWW.24UR.COM Vlada se tokrat ni odločila za spremembo trošarin, kar ob znižanju cen goriv na borznih trgih pomeni, da se bomo naslednjih 14 dni vozili ceneje. Opolnoči se bosta pocenila tako bencin kot dizelsko gorivo –...  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.