Skoči na vsebino

Malo sem jo zatemnil.


b mx-6

Priporočeno sporočilo

OK to ima? ti tako porabo. Jaz bi imel ve?. :rolleyes::D Kater motor je sploh to?

 

Ve? kaj mi je pri tem avtu najbolj v?e?? To, da jih je ?e manj/so ?e manj znani kot moj. ?e bi pobral vse znakce dol ne bi noben uganil kaj je to za en avto. B)

Najbr? 200SX ampak ko bi zakopal bi ?e ugibali, da je prednji pogon torej kak?ne sorte Integra/Civic Coupe. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobra gajba stari ! :)

 

samo, ?eprav zida?, tist 50 jurjev za fedre naj ti nebo te?ko skup po?krabat :)

 

ker se po moje spla?a, ?e posebej ?e je ne bo? prodajal

 

;)

 

barva je zakon ! :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0 ni V6 ampak je navadn 16V z okrog 115KM

 

2.5pa so bli V6 , pa majo skromnih 167KM :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa samo zanima zakaj Mazda ni nadaljevala oz.naredila novih modelov serij kot sta MX3 in MX6??? :( Po mojem bi rulali ti avti!! :vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon: ne bi imel ve?jo porabo, tudi ?e jo ti??i? je nebi spravil ?ez deset, sem se spomnil da sem imel samo enkrat 10l porabo ve?inoma mestna s te?ko nogo, zaporedna vo?nja 4X KK-LJ seveda v 4 dneh je bila zmeraj konstantna poraba 9l pa sem se po avtocesti vozil 160 in ve?, lahko jo pa z zmerno vo?njo spravi? na 8l za manj pa ne garantiram, ker je jaz ?e nisem spravil.

 

KAALman: hvala na komentarju, ja kar se ti?e 50000sit je kar dost ko kaj gradi?, vsaj meni se zdi, ?e pa bo kje kak?na luknja, bom pa seveda sku?al fedre nabavit, ker to ?e imam v mislih od kar sem avto kupil. :(

 

BrainLess: tako je kot ti je napisal LabiGT motor je 2.0 16V 116 ks in ni V6, registracija je pa 120k z 50% bonusa.

 

Lp vsem :)

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja teli konji, se strinjam ?ist, ker ?e moja 1.8i ima kar par konjev ve?, medtem ko npr. VTI ima pa iz 1.6 motor?ka 161 konjev! NO ne smem preve? hvalit hondice, ampak vseen je njena dobra stran to da je mejd in d?pen! :))))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teh 116 je kar varljivih, ker gre avto izredno dobro :D , sem mel Hondo civic Esi 125KM, pa lahko re?em da gre MX-6-ka bolje kot hondica ki sem jo imel, je pa mazda 2.0 pa 180Nm navora, honda je bila pa 1,6 pa nevem kolk Nm je imela, pomoje manj, ?e se motim naj me kdo popravi. ;)

 

LP

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teh 116 je kar varljivih, ker gre avto izredno dobro :D , sem mel Hondo civic Esi 125KM, pa lahko re?em da gre MX-6-ka bolje kot hondica ki sem jo imel, je pa mazda 2.0 pa 180Nm navora, honda je bila pa 1,6 pa nevem kolk Nm je imela, pomoje manj, ?e se motim naj me kdo popravi. ;)

 

LP

 

143@5200 RPM. ;)

Hja navor res naredi svoje.

10 konjev manj se hitro nadoknadi z 40 NM navora ve?. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.