Skoči na vsebino

Mazda 6 SW plati??a


Mazda6CDGT

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

sem novi lastnik Mazde 6 estate 140 CD GT letnik 2009. Prvi? v ?ivljenju mam dizla in sprednji pogon hihi. Zanima me ali je mogo?e na moj avto montirati lita plati??a 16 col od Mazde 6 2007 letnik (starej?i model). Na servisu so mi rekli, da uradno ne ampak je pa za probat :). Sedaj imam gor 18 col, kar je pozimi potratno in manj varno. Zanima me tudi kak?no je razmerje vijakov 5 X ???. Hvala za odgovore in lep pozdrav. Kupil bi tudi rabljena plati??a, ?e kdo ve za kak?na

Matja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem brez problema dal 16" lita plati??a iz I. na III. Mazdo 6. Specifikacije plati?? so enake, homologacija tudi ?tima. Edino avto bolj "plava" v primerjavi z 19", ki jih imam za letne gume.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.