Skoči na vsebino

Brisalci?


pagat

Priporočeno sporočilo

V v?eraj?njem de?ju so me brisalci prepri?ali da so ?li rakom ?vi?gat. ?kriplje ko sam hudi?, slabo bri?e in paca, tak da... Je pa zanimivo da na oko brisalci niso uni?eni, zgledajo celi in brez razpok. Zamenjani so bili letos februarja... Gre pa za brisalce, ki jih za M6 dobi? na uradnem servisu, saj sploh ne vem firme :blink:

 

Kaj uporabljate oz. priporo?ate? Naj ostanem kar na teh "originalnih" ali je bolje nabavit kaj drugega?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je druga stvar s katero sem najvec eksperimentiral.

Lahk ti povem da so ti uradni se najboljsi...ceprav ti so tud slabi.

Trenutno mam Bosch Twin, so tud zanic, kar je presenetljivo ker na prejsnjem avtu so se obnesli odlicno.

Pred tem sem mel se Champion aero (al neki tazga), tud slabi.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, to pa redko naleti? da so stock brisalci bolj?i kot pa aftermarket. Ampak ?e si sprobal ti verjamem. Mogo?e ma kak?ne veze z naklonom stekla in/ali ro?ice brisalca... :ne vem:

 

Sicer pa originalni stanejo cca. 6kSIT; predvidevam da primerljivo z raznimi Boschi, Valeo itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno moje odkritje: ?e pere? avto z voskom, pol neki ?asa brisalci bri?ejo slabo ?kripajo za sabo pu??ajo meglo...zato je pol treba ?ipo spucat s tistim k je za vosek odstranjevat, ?e da? v pralnico prat z voskom ponavad dobi? une rob?keza spucat vosek z ?ip.

 

Druga? je pa glede brisalcev tko da jim zima ?koduje, ko ma? tist led gor pa k ga pobri?e?, velikokrat je pa tud kak?en oster rob in to na?ne brisalc... pa sej veste da je v mrazu guma bl trda posledi?no...

 

Bosch twin so bli pa v?asih dobri brisalci, n? ve?-baje sm ?e od ve?ih to sli?al

 

dele mam pa champion brisalce ?e drugo poletno sezono, pa so ?e ?a?el mal ?kripat sam bri?ejo pa ?e lepo.

boss teb k laske pu??ajo probi sam brisalce-rob spucat z ktpo, k je najve?krat svinjarija za to kriva

 

LP Toma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.