Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Super.👍 Samo je moralo bit pa res nevzdržno zaradi te vročine, ki je že več kot teden dni.
-
Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)