Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

CNC HSC na 30 000 obratih in 1300 mm pomika na minuto. :bravo:

 

 

PS: sli?i se manj kot elektri?na ro?na vrtalka. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa obdelujes s tem strojem sploh?

 

Ene kaljene kose ?eleza rezkamo, v?asih pa tudi baker. Vzem si cajt pa prlet 1X pogledat.

Orodja - rezkarji tam od 0,4 mm naprej :ouje: .

 

Lahko pa Quertya vpra?a?, je ?e videl, sicer samo simulacijo, samo u real pa je ?e huj?e, ko to leta sem in tja, js pa samo upam da nau pokal :blush: .

post-3-1241520662_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Yavar: ko za?ne pokat je ?ele zabavno :) oz. ponavadi po?i samo 1x ali 2x te pa ?e vse sveti na displayu pa utripa pa piska

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Yavar: ko za?ne pokat je ?ele zabavno :) oz. ponavadi po?i samo 1x ali 2x te pa ?e vse sveti na displayu pa utripa pa piska

 

U bistvu niti ne, samo prav potihem se naprej vozi (itaq ?e ni zezkarja) in laufa program, ?e pa res USEKA pol pa samo rde?a lu?ka na displeju "error in x, y ali z axe" + bren?a? in vse po?aka. :angry2:

Bog ne daj de se kdaj orn zabijem-o, pol bo pa res ?tala, ker ima "?pindel" kerami?ne le?aje in vsi veste kaj se zgodi ?e po keramiki usekamo z kladivom.

Aja muzika je ?e kar naprej in bo ?e nadaljnih cca 29 ur, ?e nau olja zmanjkalo. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hudo..zadnji cnc, k sem ga vidu je tisti na strojnem faksu... lahk si predstavljas razliko :)

 

Mi imamo 4 + ?e par drugih CNC igra?k.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz ne poslu?am CNC struznic, ampak 'THE STROJ'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi imamo 4 + ?e par drugih CNC igra?k.

 

Jaz sem svoje ?ase "krmaril" japonske CNC stroje znamke Mazak.So bili res hudi-nikoli ampak res nikoli se niso pokvarili.Kupljeni so bili specialno za obdelavo magnezija za BMW kose in Mercedes kose.

Kje so tisti ?asi... :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem svoje ?ase "krmaril" japonske CNC stroje znamke Mazak.So bili res hudi-nikoli ampak res nikoli se niso pokvarili.Kupljeni so bili specialno za obdelavo magnezija za BMW kose in Mercedes kose.

Kje so tisti ?asi... :whatever:

 

Mojster obdelava odlitkov - serje NISO na?e podro?je, mi izdelujemo samo unikate, tako da naredimo max 4 enake kose ki gredo potem v eno orodje. Tukaj se ne moreva niti slu?ajno primerjat ne stroji in ne postopki.

Sicer smo pa OFF TOPIC. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer smo pa OFF TOPIC. :blush:

 

Mah, niti ne. Kovine, visoke frekvence ..., vse je to METAL! :punk:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delavce na gradbi??u tle v LJ CENTER, ki delujejo kot pravo A JE TO - gradbeni?tvo (en cajt betonirajo, pol ?e podirajo), katastrofa! <_<:angry:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delavce na gradbi??u tle v LJ CENTER, ki delujejo kot pravo A JE TO - gradbeni?tvo (en cajt betonirajo, pol ?e podirajo), katastrofa! <_<:angry:

 

Ni va?no to kaj delajo, va?no da imajo delo, ?e pa ga ?e zmanjka pa si ga sami naredijo in krog je zaklju?en. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Ajvar, ?alostno da tko o?itno gradijo tut ceste (skoz se neki prekopava) - katastrofa! :angry::rispekt::ouje:

 

Bistvo je ra?un izstaviti na uro....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

when the sun meets the sky - Eric Johnson ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=fvdGuEbwXi4

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spomladanski veter in promet na Dunajski cesti v LJ.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

and all the guitarists say WTF!!! ?zmeden?:blink:

http://www.youtube.com/watch?v=XMKk3YSqN1k...feature=related

 

za tiste ki si tega neznajo predstavljat:

....... tam nekje po 1:45 rata ?e posebej zanimivo! ?zmeden?

 

Yeah.Zanimivo.Ampak zakaj ima tip masko,ko igra?Ali je ali ni to ni originalen kitarist? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.