Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Spomini na Amsterdam in Belgijo ter prevo?enih skoraj 3.000km, tole nam je predvaju ?mego DeeJan;

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spomini na Amsterdam in Belgijo ter prevo?enih skoraj 3.000km, tole nam je predvaju ?mego DeeJan;

 

 

a ste mel repeat one al kaj :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej hardwell je nasploh ql ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej hardwell je nasploh ql ;)

 

Dobr ga ?ge tale poba...?eprav mi ta ?anr ni lih najbolj v?e?...bomo vidl kako se bo marca izkazal.

 

Za bo?i? sem bil pa tukaj :jupiii: pooo miljon letih na Schranzu, smeha full, bejbe voljnje :jupiii: dam ob sedmih pr?u.

http://www.youtube.com/watch?v=aqXG31N3mE4 :vesel: :mi pijemoo: :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal prehuda no ampak kater komad sede :)

Kako misli? da so ble bejbe voljne al godne ....?kakor koli ?e :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal prehuda no ampak kater komad sede :)

Kako misli? da so ble bejbe voljne al godne ....?kakor koli ?e :)

 

Ma ni huda, sej je bil ?e house floor :)

Bo? ?el 1x z mano pa bo? do?ivel to :):jupiii: in ocenu al so voljne,godne al vse od tega :):jezicek:

evo mal za lu?t http://www.psilon.org/gallery/4366/2012-12...viii/slike.html :) te vseee so ble :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ?e smo ?e pri elektroniki:

 

 

Prydz je bil ?e pred letnico tega komada res dober....sem bil na kar nekaj eventih kjer je vrtel, nazadnje v Pore?u ampak mi ni blo v?e?...preve? komerciale....je pa druga stran dobra, na komercialo in znana imena hodijo dooobre bejbe...hehe.

 

Zdej pa tole poslu?am, hud beat :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prydz je bil ?e pred letnico tega komada res dober....sem bil na kar nekaj eventih kjer je vrtel, nazadnje v Pore?u ampak mi ni blo v?e?...preve? komerciale....je pa druga stran dobra, na komercialo in znana imena hodijo dooobre bejbe...hehe.

 

Zdej pa tole poslu?am, hud beat :)

 

 

Heh, meni ni panike, ker radia itak ne poslu?am, ?e si pa sam kaj predvajam je pa to pribli?no v enaki pogostosti z drugimi izvajalci. Seveda v taki zdravi meri, da se ne naveli?am. Michael Mind ima tudi enih par dobrih priredb oziroma remixov:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAI TRACID ipd. trancerji so drug mesec v Pragi, sami odlies goldies trancerji, tako da ga zna pokat...me kolegi vabijo samo grem lih v ITA tist vikend. :whatever:

 

KDAJ??? Jaz sem v pragi 18-20

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al bo? za malo zamudil....line up je za popi***t dober.

 

Fak skoda....takrat v Zadru...

Ja jebemti mam ze do maja koledar poln - pa sej bo pasal tele 2 meseca doma je blo ze skodljivih za zakon :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.