Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e ma? Nero -ta za pe?t CD-je, je zraven tud Nero Wave Editor - s tem lohk to dela?.

 

Objavljena slika

 

tole je perfekt program, ga tut sam uporabljam ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole je perfekt program, ga tut sam uporabljam ;)

 

bi ga probu uporabt pa po pravici povedan se mi ga tud nalo?it neda na komp pa ubadat

bi pa prosu ?e mi kdo lohk izre?e vn en del komada pa ga po?lje ker bi ga meu za zvonenje

rabu bi pa od 5:07 pa do 6:05

dam za pivo ali 2 :blush:

tnx

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bo res treba it 1x pogledat

tomorrowland

:aaaaa::ouje:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bo res treba it 1x pogledat

tomorrowland

:aaaaa::ouje:

 

To smo nekak letos hotl it, sam nism meu cajta pol so pa ?e vse karte razprodal...drga? pa tole drugo leto prvi? v EU na Hrva?kem in uuupaaam da mi rata it

 

 

Zdej pa tole poslu?am po doooglem ?asu najdu :) Se spomnim ko sem ?e na polno na party-e hodu, na tale progressive komad je blo prou lu?tn s kk?no mi?kico se mal igrat :) Tist beat&sound od 3:50 naprej jih je odpelal...hahaha...itak vsi gotovi na polno :) faking goooood memories :jupiii:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bo res treba it 1x pogledat

tomorrowland

:aaaaa::ouje:

 

jst sm biu na NatureOne in je blo top...hodm ze 4 leta,treba bo pa tut tale tomorrowland probat se strinjam :D

 

premejhna slo.scena za kolege delajo raztur

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I'm so addicted to you baby Hey hey hey.

Now I'm addicted to your touch.

I'm so excited.

I'm addicted to you baby oh oh oh.

Now I'm addicted to your love.

I can't deny it.

 

ql komad :)

 

js pa trenutno tole :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amore mio, ja moram ti reci

o, da je samo malo

bar malo ti veci to bi bio lom

tako mi svega kad sjedem na njega

to bit ce brodolom.

 

 

O joj, joj, joj,

bas je mali brodic tvoj XD

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.