Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:hohoho::hohoho: lepa pazi, le pazi da ne bo? na hladnem spal :hohoho:

 

Sem dons na kavcu.....zarad psa, je boljs ampak mamico da je nekdo mu mogel neki vrzt...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem dons na kavcu.....zarad psa, je boljs ampak mamico da je nekdo mu mogel neki vrzt...

 

Ma ko smo mel mi psa je ene 2x v 14letih tudi imel angino al kaj jest vem...zgledu je kot da bo umrl vsak cajt...je dobil parkrat po polovico aspirina al kaj jest vem v salami pa je bil v parih dneh k pu?lc...drga? pa veterinarju pelat, druge ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, meni ni panike, ker radia itak ne poslu?am, ?e si pa sam kaj predvajam je pa to pribli?no v enaki pogostosti z drugimi izvajalci. Seveda v taki zdravi meri, da se ne naveli?am. Michael Mind ima tudi enih par dobrih priredb oziroma remixov:

 

 

Ja to so bli zlati ?asi. Men ena izmed top izvajalcev (sicer dela tko al tko remake). Najbolj?i mi je bil ''Gotta let u go''...kar pa zdej delata no...ne vem...ni jima treba tega ker bi dost dobr lahko furala nek svoj stil...

 

Druga? je pa to duet.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, nisem vedel :) Sem najprej mislil, da je ta komad pa sem potem videl, da ni:

 

 

Meni sicer ATB ?e vedno najbolj pa?e, ?e gledam kot celoten paket. Recimo, da bi si ?el neki album kupit pa rekel, da se nisem nasral. Ve?inoma ima bolj chillout pa trance, mogo?e z rahlo zamorjenimi melodijami (ampak mi pa?ejo). Ne maram pa onih elektronskih trobentic. O?pice dobim sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal se pregleduje nova muska, pa se je najdl ?e neki kar bo na?mu glavnemu plesalcu/dinozavru sigurn v?e? :danzoman:

 

 

GC nov rmx? morala!!! :aaaaa::ouje::aaaaa::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GC nov rmx? morala!!! :aaaaa::ouje::aaaaa::ouje:

 

Kot zanimivost ?e; rjavolasa pevka ki 'poje' v komadu, je odpela dobro poznan God is a girl, od katerga je zdj minil ?e mal ve? kot 10 let :aaaaa:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost ?e; rjavolasa pevka ki 'poje' v komadu, je odpela dobro poznan God is a girl, od katerga je zdj minil ?e mal ve? kot 10 let :aaaaa:

 

jp, Verena ki je takrat nadome??ala Mell, ki je bla takrat na porodni?ki :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Viper - tole je bilo prej na sporedu v lokalu, ko nisi dobro sli?al;

 

 

tale mi je tudi okej;

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se pr men rola HardBase.FM :jupiii::jupiii:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La bella vita

It’s a beautiful life, so let it in your heart

My bella vita

It’s a beautiful life, no matter who you are :wub: (v pesm, da nau pomote)

 

 

zakon komad :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.