Skoči na vsebino

Imal sem sudar....


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Jucer oko 17h, u NZG-u ispred Renault ?tarkelja pokupio me u lijeva bocna vrata Volvo 740.

Situacija je bila iduca....bio sam u skroz lijevoj traci te zam zelio se prestrojiti u skroz desnu (tamo su tri trake), dam zmigavac i tip sa vectrom u srednjoj me propusti, ali posto je bila kolona doso sam u srednju trako ukoso i dalje kreno da cu se prestrojit u desnu traku, pogledam nema nikoga da dolazi, i kako je kolona krenula tako sam i ja kreno u desnu traku, a 2 sec prije nego sam kreno opet pogledam i nema nikoga!! Taman kad sam cijelim autom doso i desnu traku cujem lomljavinu i nesta me baci ustranu!!!

Odma sam skreno na stranu da se maknem sa ceste i izadjem van...nisam ni gledo auto ni lika ni nista vec sam htio vidit jel mi sa curom sve u redu, posto je lik pogodio u njezina vrata i ona je glavom drmnula po stoku/staklu!!!

Ona kak je sve bila u soku nije se micala...uopce nije reagirala....usro sam se ko grlica ali nakon min-dve dosla je k sebi!!

Tek sad sam iso vidit auto....

evo slike....neda mi se pisat!!!

 

Iznutra sve izgleda pic pic...

Objavljena slika

 

Ali zato izvana.....

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Uglavnom sranje....naravno dosla hitna odfurala dragu u draskovicevu na slikanje, dosla murja....ja kriv (of kors - mrzim tu gamad) i sad trebam cekat doma da mi dojde kazna cca-1000-1500kn i dva-tri boda!! (ihaj ode i meni vozovacka)!!!

Popravak....kako je rekao Mrgud Japancu....uzimi polir pastu i ispoliraj da se sjaji kao pesje jajce...e tako cu i ja!! :D

Nadam se samo da cu naci negdje jeftino vrata, ostalo mi netreba posto je drugo sve citavo (staklo i sve unutra sta bude)!!

I NIKADA SE NE PONOVILO NIKOME!!!!

e da....moram napomenut MAZDA 1 - VOLVO 0

Ipak je Volvo procurio i nije u voznom stanju (hauba, blatobran, far, zmigavac, kiler, vezni limovi, odbojnik....) uglavnom on je sta se tice stete izvuko deblji kraj!!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... so?alje :)

 

zdaj bo prilika, da si malo porihta? avto :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrdzo zao mi je....nadam se da je bilo prvi puta a i zadnji

Glavno da je cura u redu....auto ionako se popravi

A za vozacku, to je tek sranje....kako to da se nisi mogao dogovoriti sa volverasom?

I ja se nadam da se vise nikad nece to dogoditi!!!

A policiju nisam ja pozval vec ovi iz renola kad su vidli sta je bilo! I jos k tome nebi imal od kud dat tipu novce za stetu na autu, a ovak ce mu moje osiguranje to platit!!

Ma sve ce bit dobro nadam se.....evo malo prije sam se cul sa Dandom i nova vrata vec cekaju!!! :D

Drzite fige!!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ta se sad zbiva sa Mazdom?

 

Mo?da ?e nakon ovog sudara na kraju izgledati ?ak bolje nego prije?!

 

A to ?to je Volvo izgubio ovu bitku, oko toga moram re?i: Svaka ?ast na?oj omiljenoj MAAAAZDI, jer Volvo bi ve? tradicionalno trebao biti kao neki najja?i auto ovoga svijeta! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ta se sad zbiva sa Mazdom?

 

Mo?da ?e nakon ovog sudara na kraju izgledati ?ak bolje nego prije?!

 

A to ?to je Volvo izgubio ovu bitku, oko toga moram re?i: Svaka ?ast na?oj omiljenoj MAAAAZDI, jer Volvo bi ve? tradicionalno trebao biti kao neki najja?i auto ovoga svijeta! :)

 

Evo jos uvijek je u ovakvom stanju ko na slikama, ali u petak dolazim u Slo po vrata, i od drugog tjedna krecu radovi!!!

Jedva cekam da je pocmem slagat....a da ce bit dobra...bit ce jos bolja jer planiram pokraj ovoga jos nesta dodatno slagat!!! :jupiii::jupiii::bravo:

Naravno sve ce bit slikano tako da cete dobit i full report!! B)

 

A volvo i mene iznenadio.....tip je morao izlazit i ulazit na suvazacevu stranu jer nije mogao na svoja vrata zbog udarca!!!

 

Ma reko sam....Mazda je ZAKON!!!! :bravo:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ne smijemo zaboraviti, da Volvu ma?ina ba? i nije najbolja strana, nego bi trebalo biti ne?to drugo :)))

I ako mu jo? to vi?e ne valja, onda bi vlasnici ovog auta stvarno trebali biti zabrinuti! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.