Skoči na vsebino

prometna


BOBI

Priporočeno sporočilo

<_< vceraj zvecer sma skolegom imela priprave na drag race danes v murski soboti.Je bil zelo hitrejsi od mene,je mel hondo 1.4-16v bingota.Pol pa sma sla v gostilno na pijaco te pa domu in se je zgodilo najhujse kar je mozno vec ne morem povedat sem se v soku je pa prezivel samo z nekaj praskami in vrezninami!!!!!!! spregledal je traktor in prikolico.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u zajeb... tole je pa grdo za videt... sem videl ?e precej milej?o nesre?o (glede na po?kodbe avtov) pa so morali ?rn avto poklicat tako, da jo je tvoj kolega ?e pocen odnesel - vsa sre?a. Pleh pa je**t ga, po taki nesre?i ti je ?isto vseeno, kaj se je z njim zgodilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda323-si pozabil na v?eraj?? ;) 140vovinek.press

Res je mel kolega ve? sre?e kot pameti;Civic ni glih znan po dobrem plehu...upam,da ga bo nesre?a izu?ila;mene moja je, pa ?e zdale? ni bla tako huda.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Vuk, to je bilo ?isto nekaj drugega...., pa ?e podevi :D;) Ej bilo je neverjetno dobro.... :bravo::jupiii::rozico:

 

Po slikah sode? pa se je to zgodilo pono?i pa vpra?anje kaj sta pila v kafi?u....

Vem, vem...pa ?e dovolj rezerve je bilo...saj ?e bi nasproti pripeljal avto ali pa ga zagledal na vrhu hriba se ziher ne bi tako peljala...tako je pa? blo relativno varno...

Lahko drugo leto kdaj ponovimo menjavo sopotnikov,ampak na kak?ni bolj razgibani in lep?i cesti... :ph34r:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam besed

 

niti za nesre?o, niti za ?oferja !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.