Skoči na vsebino

temne sipe


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 135
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz bom dal danes teminit pri enemu iz Dom?al,ki je prej delal pri Kompare.

Cena je sicer ugodna.Za homoligacijo sem pa sli?al da pride okoli 7k.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo!!!

 

pol pa prec slikce gor :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm prejsnji teden temniu pri Dr.Glass-u v Domzalah in je res lepo naredu. Cez 2 tedna pa peljem ?e en avto temnit. Svoj avto sem zatemniu z 90% vsa stekla in kar fajn zgleda. Tip daje 6 let garancije, dela z folijama Lumar in se mi zdi posteno opravljeno delo. Porabi priblizno 3-4 ure na avto kar je sprejemljivo, ampak ima guzvo tko, da se kr nekaj casa prej treba narociti.

 

Homologacijo ne potrebujem :) - drugace pa vi, ki jo potrebujete dobite potrdilo o vgradnji i tipu folij, tko, da naj nebi bilo problema pri homologaciji.

 

Njegova cifra je 041 665 001 in ga cel dan lahko klicete. Fejst poba!

 

 

Cena 30.000 za VSE. Cel avto, ne glede na tip folij!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm prejsnji teden temniu pri Dr.Glass-u v Domzalah in je res lepo naredu. Cez 2 tedna pa peljem ?e en avto temnit. Svoj avto sem zatemniu z 90% vsa stekla in kar fajn zgleda. Tip daje 6 let garancije, dela z folijama Lumar in se mi zdi posteno opravljeno delo. Porabi priblizno 3-4 ure na avto kar je sprejemljivo, ampak ima guzvo tko, da se kr nekaj casa prej treba narociti.

 

Homologacijo ne potrebujem :) - drugace pa vi, ki jo potrebujete dobite potrdilo o vgradnji i tipu folij, tko, da naj nebi bilo problema pri homologaciji.

 

Njegova cifra je 041 665 001 in ga cel dan lahko klicete. Fejst poba!

Cena 30.000 za VSE. Cel avto, ne glede na tip folij!

 

Ja jaz sem pri njemu temnil in sem zadovoljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa je ti ne rabi?!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker na? DonFilipo ni iz Slovenije, kot lahko tudi preberete iz profila in tam tudi ne rabijo Homota, je pa res v Slo vendar iz drugih razlogov... :)

 

 

:jupiii: Podpisem! :bravo:

 

 

p.s. pa ne se jezit na mene ker je nasa zakonodaja drugacna in nam je bolj enostavno. :P

 

btw, tko zajebane policije glede homologacije kot je v slo pa se nikjer nisem vidu! mater tezijo!!!!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: Podpisem! :bravo:

p.s. pa ne se jezit na mene ker je nasa zakonodaja drugacna in nam je bolj enostavno. :P

 

btw, tko zajebane policije glede homologacije kot je v slo pa se nikjer nisem vidu! mater tezijo!!!!

 

Slovenska dr?ava je la?na denarja in ker je ugotovila, da so si ljudje zbolj?ali standard (tudi v obliki vse ve? predelav avtomobilov) je to eden najla?jih na?inov kako scuza? denar iz ?epov dr?avljanov.

 

Ko bo hrva?ka dr?ava ugotovila, da se ji tak?ne "nabirke" ?e spla?ajo se kar pripravi, da bodo tudi pri vas za?eli s kak?nimi tak?nimi umotvori. Do takrat pa u?ivajte v prostih predelavah brez meja. :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.