Skoči na vsebino

temne sipe


DonFilipo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 135
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ra?una tam okoli 8 k sit na ?ipo.... pribli?no...jurija gor dol... :D

 

Ja,samo ?e nas bo v ve?jem ?tevilu,mislim da se bo ta cifra malo zmanj?ala ne?? :whatever:<_< Vuk?? B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,samo ?e nas bo v ve?jem ?tevilu,mislim da se bo ta cifra malo zmanj?ala ne?? :whatever:<_< Vuk?? B)

 

Ne mene ve? me?at zraven, enkrat sem se ponudil,ko je bilo dosti glasnih,potem pa je bilo vse tiho. Ne bom delal ljudem usluge,potem pa zaradi njih izpadel budala, ko si bo kdo naenkrat premislil,ne bo imel denarja itd itd.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Vuk je obupal.

 

Ni problema. Ni treba da vsi skupaj pridete, dogovorite se po dva ali pa vsak posamezno in pokli?ite brata dober teden prej na 041 653-246 in se dogovorite za termin.

Cene normalno so od 35k do 40k sit, karavani pa 50k sit, vsak od vas ko pokli?e in pride pa naj re?e da je z Mazda foruma in ima 10% popusta.

Ok?!

 

Lp, Tadej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Vuk je obupal.

 

Ni problema. Ni treba da vsi skupaj pridete, dogovorite se po dva ali pa vsak posamezno in pokli?ite brata dober teden prej na 041 653-246 in se dogovorite za termin.

Cene normalno so od 35k do 40k sit, karavani pa 50k sit, vsak od vas ko pokli?e in pride pa naj re?e da je z Mazda foruma in ima 10% popusta.

Ok?!

 

Lp, Tadej

 

Hi Tadej;ne Vuk ni obupal,pa? ne bi rad,da se s tabo ali bratom kaj zmenimo,potem pa me kdo pusti na cedilu in posledi?no tudi jaz vaju.

Lepo,da si se sam javil & upam,da so zdaj pibeci kolko tolko zadovoljni.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,torej lahko grem samo tja in re?em,da sn z Mazda foruma,pa mam ?e popust?? <_<:whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se zdi da imate zaradi Vuka in Astrala kar lepo ugodnost ;)

 

dajte jo izkoristit ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma se to mene tudi mantra,ker ne vem kak se naj odlo?im,da bo cool zgledlo!! <_<:whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D najlepse da reces vse najbolj kar gre pa je vredi,al pa zadnjo cist crno ostale pa vse kot je dovoljeno spredaj pa bo super izgledalo brez prehodov :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logi?no se vidi prehod ?e temni? od zadaj 55% od spredaj pa 10% kakor je mo?no temnit pri Le?niku, vendar potem delujejo avtomatsko bolj temne sprednje ?ipe ker so zadnje bolj temne in ni toliko svetlobe noter v kabini...

 

@Poky v Mb-ju se kar veliko avtov vozi, kateri imajo temnjene ?ipe pri Le?niku in bo? videl kako zgleda ?e imajo nekateri ob strani 10% temnjene (in se ti bo vse skupaj zdelo zelo svetlo) in nekatere ki imajo od zadaj 55%, lahko pa si da? stranske 10% pa zadnjo 55% tak da to je res te?ko :)

 

Prehod pa se bo samo videl pod nekim kotom...

 

Tukaj se vidi prehod

Tukaj pa se ne vidi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukile se pa res dobro vidi prehod...odvisno od svetlobe. Imam ob?utek da jih ima dosti zadnje stranske ve? kot max temneno sprednje pa 10% in da je zato toliko bolj viden prehod. Zadnjo tudi ne vem ?e bi dal 55%, ker se bojim da se ni? ne vidi pono?i ven ko gre? rikverc :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,Matej,lepe sike! :bravo: Na teh se res lepo vidi,kak je odvisno od svetlobe! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukile se pa res dobro vidi prehod...odvisno od svetlobe. Imam ob?utek da jih ima dosti zadnje stranske ve? kot max temneno sprednje pa 10% in da je zato toliko bolj viden prehod. Zadnjo tudi ne vem ?e bi dal 55%, ker se bojim da se ni? ne vidi pono?i ven ko gre? rikverc :blink:

 

:bravo: ven vidis cist normalno

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ipe so zatemnjene, vse za 10% in sem prepri?an da je to dovolj, zgleda pa tudi lepo, sploh sedaj s ?rnimi ?migavci :bravo: ...policaji so se ?e za mano vozil in na sre?o me niso ustavli....?e nimam ni? papirjev. :ne vem: :blink: fotke bodo jutri ko bodo ?e feltne gor. Temnil sem pa pri Bor?tnarju v Trebnjem (foliatec)....super de?ko, dobro je vse porihtal in svetoval, ?e fotke prej pokazal kako bo zgledalo tako da :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10% pa zadnjo 55%

 

 

js mam toliko0 zatemnene kar je maximum da lahko homologira? brez zapletov!!!

Je pa res noro ko vidi? razliko pred in po temnenju!!!!

 

Je tako? :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.