Skoči na vsebino

Mazda 6 08-10 in 10-13


Dirigent

Priporočeno sporočilo

Prodajalec naj ti da VIN ?tevilko vozila, pa potem glede na to, da imajo Mazde digitalno servisno knjigo, preveri? kako in kdaj so bili delani servisi, ter ?e prevo?eni km-ji dejansko ?timajo kot to navaja prodajalec.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se sli?al s prodajalcem... ?asijo mi po?lje na SMS...

 

Druga?e pa naj bi bil drugi lastnik od decembra (naj bi prodajal, ker mu je premali avto/prtlja?nik glede na to da je imel prej Tiguana)... pri okol 90 tiso? naj bi bil pri Interclassu delan servis, sedaj pa na nekaj ?ez 100 tiso? "na fu?"... gume so zimske na 18 felgnah, letnih ni (moje mnenje torej da gum ni, ker zimske bi sigurno koristil 16, letne pa potem kupil nove 18), prpravlen pa je da se gre na tester ali kaj podobnega.

 

Mnenje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Khm....ce bos to primerjavo naredil si gotof...obvezno na ovinke in odprto cesto...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem to?no?

 

Ja prej je mel ceno napisano 14.000 EUR...

Mal sem zadaj...bral sem da bos probal m6 po tem ko vozis A4. Its addictive....nemci so narejeni za gas po autobahnu, mazda za vse ostalo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem vozil nekaj casa novi letnik 13 A4...pelje se precej bolje, se posebej po ovinkih tudi po zaslugi zeli dobrega volana. Sedenje je zelo podobno prvi mazdi 6, kar pomeni zame idealno

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer te bele.ni vec na netu... gledam pa se tole, o kateri mislim da je bilo ze nekaj napisanega...

 

Odgovor prodajalca: Skratka, avto je od prvega lastnika, z urejeno servisno knjigo, ni bil karamboliran itd. Originalna plati??a so zraven, vendar so gume slabe. Navigacija je dograjena, ponuja pa ?e radio na touch in kamero za vzvratno vo?njo. Originalen radio je tudi zraven. Blatnik ni porisan ima pa eno krastico od kamenja nad lu?jo, tudi na motornem pokrovu je jasno, da je pri teh km kak?na pikica.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8143074&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20CD163%20GTA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.