Skoči na vsebino

Največje razočaranje pri vožnji


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Mazda?i, kater avto vas je med vo?njo najbolj razo?aral, pa recimo ?e govorimo o avtih iz zadnjih 20-ih let, ne o kak?nih starodobnikih?

 

Osebno se slab?e kot v Toyoti Yaris (letnik okrog 2000 ali nekaj ?ez), se ne spomnim kdaj bi se v kak?nem avtu po?util. Prov TOTALNA groza, tisti ?tevec ?isto na drugem mestu kjer bi si ga ?elel, armaturka oblikovana za bruhat (moje osebno mnenje), sedenje visoko, ne ?uti? kako se odziva vozilo.

 

Vozil sem ?e vse sorte avte, med drugim s Saxojem letnik 2000, ampak meni osebno je bila vo?nja bistveno bolj v?e?, ali pa Clio 2.serije, to mi je proti tastarmu Yarisu popolnoma druga pesem, da kak?nega Pola, P206 ali Ibize niti ne omenjam.  :rozico:

 

Kaj pa ostali, garant gojite do kak?nega avta malo ve?jo zamero kot do ostalih?  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem, trenutno sm se v vseh, ki sm si jih lastil pocutu uredu...

- Daihatsu Charade

- Mazda 323c

- Mazda 323F ba

- Mitsubishi Carisma

- Mazda 3 bk

pa tut v ocetovi 323F bj

 

Mal cudno sm se mogoce pocutu v bratrancevem cliotu 1. generacije, nikakor mi ni slo v racun, da ma pedalke tak skupi, tak da sm gas pa bremzo u bistvu skupi stisnu :D

Sent from my RM-825_eu_croatia_437 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

astra karavan, tm letnik 2002. tista prva ?katlasta. k sm mel signuma na servisu sm dubu nadomestno. ajme ej, kaj je pa to delal skoz ovinke. sm mislu, da se bo prelomila na pol, k je zaplavala skoz ovinek :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mal cudno sm se mogoce pocutu v bratrancevem cliotu 1. generacije, nikakor mi ni slo v racun, da ma pedalke tak skupi, tak da sm gas pa bremzo u bistvu skupi stisnu :D

Megane III ima med stopalko zavore in plastiko sredinske konzole placa to?no za en moj Teva sandal ?t. 43. ?e bi imel nogo samo ?tevilko ve?jo, bi ne mogel ti?ati na gas brez da bi ne pritiskal na zavoro.

Pri renoldu ?e sedaj ne vejo za ergonomijo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Megane III ima med stopalko zavore in plastiko sredinske konzole placa to?no za en moj Teva sandal ?t. 43. ?e bi imel nogo samo ?tevilko ve?jo, bi ne mogel ti?ati na gas brez da bi ne pritiskal na zavoro.

Pri renoldu ?e sedaj ne vejo za ergonomijo.

tut to se mi je dogajal :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No na?eloma je odvisno od tega kaj pri?akuje? od avta. Sam sem do avtomobilov nezahteven, ?e so navadni in ne kvazi ?portni. Od Zafire naprimer ne bom pri?akoval lege in pospe?kov. Ampak me je pa razo?arala Astra 3 b&w, kvazi ?porten avto s sport knofom, ki ne naredi ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No na?eloma je odvisno od tega kaj pri?akuje? od avta. Sam sem do avtomobilov nezahteven, ?e so navadni in ne kvazi ?portni. Od Zafire naprimer ne bom pri?akoval lege in pospe?kov. Ampak me je pa razo?arala Astra 3 b&w, kvazi ?porten avto s sport knofom, ki ne naredi ni?.

 

Dela tisti gumbek... Sam v avto ga da?, pa je ?e cena vi?ja :D

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha.....a to je tko k tist knof turbo na prastarem ra?unalniku 386 k je pri meni ?lo iz 16 na 33 wooohoooooo.....a ni? vse skupaj. Jest nekih slabih izku?enj nimam....kak?na corsa tastara, pa fiat punto, tist ta druge generacije....sej pele se, sam je jajc vse skupi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

citroen.

 

Po prvem (ax) sem rekel nikoli ve?. Po 10ih letih sem imel o?itno dovolj skleroze da sem privolil v xsara picasso. In sedaj (upam) da je bilo dovolj ?ole da no?em imeti v lasti nobenega francoskega polizdelka ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

citroen.

 

Po prvem (ax) sem rekel nikoli ve?. Po 10ih letih sem imel o?itno dovolj skleroze da sem privolil v xsara picasso. In sedaj (upam) da je bilo dovolj ?ole da no?em imeti v lasti nobenega francoskega polizdelka ve?.

 

hehe... so?ustvujem s tabo ker citroeni so res zakon.... not.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?je razo?aranje ravno ne vem, jih je bilo pa ?e kar nekaj. Npr. prej?nja generacija Cliota... grozen ob?utek na volanu, kot poceni logitechov volan za igre, ki sem ga imel doma (in to brez force feedbacka - tisti na fedru). Al pa prej?nji RAV4 - dizel ropotal kot traktor, zelo glasen ter gugajo? po avtocesti in poskakujo? ter neudoben po slabi cesti. Razo?arali so me tudi vsi Golfi, ampak bolj zato, ker sem po testih sode? pri?akoval veliko, dobil pa ?isto ni? ve? oz. celo manj kot pri konkurenci. Petka glasna po avtocesti, ?estka s ?ri?ki v vratih in armaturi... nova Astra prav tako razo?aranja - kot je ?e nekdo napisal - sport my ass hehe. Podvozje kr neki, ob?utka nobenega... razo?aral me je celo Z4 - slab menjalnik, ni? posebenga ob?utek na volanu (za tak avto, druga?e ni bil ravno slab), 2.5 motor se mi je zdel len... in to v primerjavi z Grande Puntom, katerega sem si takrat lastil. Dobro da obstaja MX-5 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je naprimer zlo razora?ala Mazda 3, 1.6 motor 2010 letnik. Tko lep je biu, sm si reku wow, ?e je ?e 323F bla tak stroj, kok bo pol ?ele trojka. Never been so wrong. Zici fail, previsoki, brez opore, motor glasen a hkrati se mi ni zdeu da nekam gre za te konje, skratka sm pr?akvou ve? (verjetno preve?). Drga? pa kot Simon prav, avto treba gledat po njegovmu namenu in uporabnosti. Sam sm si lastiu do zdj: Hyundai Pony LS 5 vratni, letnik 91 - z izjemo labavega podvozja mi je bil avto super. Prostora ogromno, zanesljiv motor, ?e bi se neke dobre fedre pa amortizerje dal bi biu super avtu?ek. Hyundai Lantra Letnik 99 1.8 GLS TOP-K - isto kot Pony, labav ?ez ovinke, na avtocesti super super avto. Za 1.8 motor ugodna poraba, placa neomejen, so pa dolo?ene komponente ble preslabo narjene (izvzet motor). Mazda 323F BG letnik 1991, avto za moje pojme ?e clo bol?i od BA serije. Lega super, volan glih tko, lopate itak zakon, edin gospa rja ga je jedla :D Serija BA letnik 97-98, na dolge poti biu malce iz?rpajo?, nerodno mi je biu name??en gas, tko da me je desna noga skoz bolela na dalj?ih turah. Druga?e dobr avto, nimam pripomb. Pol je tu BMW 320i letnik 1992, volan fantasti?en, podvozje 1A (original ?portno podvozje), zadn pogon itak neki najbol?ga, kvaliteta notranje izdelave na podnu, kr tapete stran letele, ?arnce na zadnjih lu?eh katastrofa, nkol delal tko kot mora, skoz neke inspection lu?ke pr?igu, skratka str nemc, kaj bo? :D In pa zdele Honda kivik HB letnik 98, zaenkrat super zadovoljen, zici top, notranjost je mau fail, pa? klasika japonc za tist cajt, edin volan je totalna katastrofa, nima? pojma kaj delajo sprednje gume, totalno mlitav filing. Pa lah dodam ?e fotrov Cougar, lega top, mogo?e mau pretrd za slabe ceste, zanesljiv voz, ne zahteva velik od vzdr?evanja, je hvale?en auto. Najbl me je pa blo strah v katrci, k sm mislu da bom vn padu :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Največje razočaranje pri vožnji

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.