Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Jest mam polaroidne, v avtu vidim normalni na vse displaye, na telefon pa ne vidim ce ga obrnem vodoravno.   Od kle https://optixgallery.com/are-polarized-sunglasses-good-for-driving/#:~:text=Grey%2C brown%2C and amber-,affecting your vision if driving.   "Grey, brown, and amber-tinted polarized lenses are generally better for driving. These colors can brighten the surroundings on a cloudy day and improve the contrast and sharpness of objects on bright days.    Blue and yellow colored glasses can distort surrounding colors, affecting your vision if driving."     Jest vozim z rjavimi, imam se isti model modre, samo ne bi vedu ce je res taka razlika, ker se nisem pelov z njimi
    • bojda do 10 kav na dan naj ne bi bilo nič narobe, bojda
    • Ne vem, kam, bom pa tle vprašal.  Sončna očala imate polaroidne?  Če je, kako vidite na displeje oziroma armaturko v avtu...  Jaz imam polaroidne in ne vidim na telefon in na displej v tovornjaku. Moram zdaj z navadnimi vozit...
    • Nokia je nadgradila grafiko pri legendarni igrici    
    • Jst pa okol novega leta in ko sem izloču vse razen CPU in plato, sm nesu na servis in so mi zamenjal procesor
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.