Skoči na vsebino

Mazda 6 2.0 89kw 2008 l. stari model , mnenja izkusnje .....


scania1

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem vkup , jaz sem nov na forumu, sem se odloco pa presedlam sam se na japonce Mazda se  mi kr dopade za en dober razred je nad astro gtc ki sem jo prej imel . Do sedaj sem opravil redni servis menjal koncnik , sedaj crknil alternator (dobil iz D rabljenega z garancijo 70eur) ter jermen za alternator ter napenjalec. Dobro Ok pravim ce bo to to za nekaj casa. Veliko pa berem o problemih z umazanim karterjem ter podlozkah z injektorih , je bil ta problem do letnika 2008 ze odpravljena ? Za odgovor bi bil zelo hvalezen ker zaenkrat je blo dost servisiranja :) 

Tomaz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z umazanim karterjem ne bi trebalo bit problema. Pri men je vse tvorni?ki na 135tkm in ni bilo nibenih problemov. Podlozke se spreminjajo pri vsakom velikom servisu in one niso drage. Vse 4 ko?tajo okrog 10eur pri nas, pa ne verjamem da je v Sloveniji dra?je.

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj hvala ! Ja kdo pa recimo bi bil ce ves  ? Samo na Mazdin servis ga vec ne peljem ko sm jo kesec dni nazaj kupo sm jo pelo na Mazdo da mi jo pregledajo pa naredijo osnovni servis tore oljni zracni filter pa olje je blo s 15% popusta 330eur . Mislim kar je prevec pa je prevec .  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, da je tole visok znesek. ?e vpra?a? mene (pa ve?ino tistih, ki imajo vozilo izven garancijske dobe), je Avto Pelko d.o.o. pravi naslov.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Zmaj

Ja tud njega sm zasledil da se velik omenja , bom na spomlad pred morjem njemu peljeal da mi malo vecji servis naredi ceprav  mi ni glih blizu sam mislim da se splaca ce dejansko pozna avto . 

 

@Spektr 

Sem ja sam  samo za prvic da ga prklucjo na to original diagnozo pa da mi povejo kak je stanje to bi blo 270 s popustom ajd sm reko sam pol je se klima kompresor sou sm ga v Lj nazaj poslal rihtat pa da so ga demontiral pa montiral se dodtanih 50 eur . No se me vec ne vidijo na pooblascenih


Zdaj pa se mi je se alternator pokvaro pa ga je mal tezje popravit kr je Japonski :( pa koncnik pa ksenonke so crknle , slabo sm starto z Mazdo samo upanja v Mazdo se nism zgubo :) se kr jo smatram za super avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ni nujno najbolj?i tisto ki se ne kvari. Pustimo ekstremne primere, ampak dolo?ene avte bi imel tudi, ?e bi se marsikaj pokvarilo. To da ti je avto v?e?, da se z veseljem vsedes vanj in zapelje? odtehta marsikaj... Tudi okvaro ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.