Skoči na vsebino

Avtopralnica


Tadej7ad

Priporočeno sporočilo

Pozna kdo kak?no dobro avtopralnico na relaciji Ljubljana-Kranj?

 

Do sedaj sem najve? hodil na Kompas, vendar je bilo v?asih bolje. Poskusil sem v BTC za Mazda servisom, vendar so zunanja ogledala (in steklo na vratih v njihovi vi?ini) ostala prakti?no nedotaknjena.

 

V Medvodah me ?e nekaj ?asa ni bilo; nazadnje ko sem bil, jim je kar nekaj krta? "stavkalo"...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Autocommerce se je bistveno poslabsal odkar so zamenjali sistem.

Po drugi strani pa avtopralnice poskodujejo lak in to precej, tako da za bolj ali manj isto vsoto je bolje peljati na rocno pranje.

 

Jaz ze ene 2-3 leta nisem peljal v avtopralnico in se tudi pozna (crn avto).

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 10 eur ga jest ?e vedno peljem v avtostop v ?i?ki, ?al mora? avto tam pustit ampak za ta denar je opran in ro?no pobrisan, notri posesan in zmaxibrilan :), o?i??ene ?ipe (ne glih vrhunsko), namazane gume in za ta denar menim da je top storitev. Sicer je avto ?rn in takoj umazan, na laku ni? po?kodb (od pranja seveda) ipd.

 

 

V?asih sem ga pral v avtocommercu, letos sem ?el 1x in ni bog ve kaj, pa ?e drago.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BTC je kr kul...men osebno...tm je res tko da se vid da je avto opran...je pa crne barve,tok da kadar je sonce hitro zapeljem v avtohiso atlantis,tm se ga lepo v sencki pobrise in je to to.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poskusi Autocommerce za Be?igeradom. 

Danes opral.

Meni sicer malo od rok, ostalo pa OK. Se mi je pa prvi? zgodilo, da je premaknilo levo zunanje ogledalo.

Ne ?tekam kaj je narobe s to v BTC-ju ? :)

Kot sem napisal, zunanja vzvratna ogledala so bila nedoraknjena, ravno tako je na steklu pri vratih ostal pas umazanije v vi?ini in ?irini zunanjih ogledal.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.