Skoči na vsebino

redni servis - toleranca prekora?itve kilometrov?


spilferderber

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem skupaj.

 

Mene pa zanima, imajo na uradnem servisu kaj tolerance glede na ?tevilo prevo?enih kilimetrov. Ne bo mi ?lo skozi, da bi ga pripeljal, imam pa ?e kak mesec in pol do izteka enega leta.

V servisni knji?ici pi?e po prevo?enih km... po tem predvidevam da je neka toleranca: 200-300 km al manj?

?e eno vpra?anje, pribli?ujem se 60.000 km in me zanima kolk ste kaj dali za servis, tisti ki imate mazdo 3 2012 1.6 tx (zdaj star model)?

 

Lep dan ?e naprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem skupaj.

 

Mene pa zanima, imajo na uradnem servisu kaj tolerance glede na ?tevilo prevo?enih kilimetrov. Ne bo mi ?lo skozi, da bi ga pripeljal, imam pa ?e kak mesec in pol do izteka enega leta.

V servisni knji?ici pi?e po prevo?enih km... po tem predvidevam da je neka toleranca: 200-300 km al manj?

?e eno vpra?anje, pribli?ujem se 60.000 km in me zanima kolk ste kaj dali za servis, tisti ki imate mazdo 3 2012 1.6 tx (zdaj star model)?

 

Lep dan ?e naprej

Kaj je vzrok, da ne bo ?lo skozi? Ker ?e nisi v SLO ga lahko naredi? kjerkoli v EU samo da vpi?ejo v DSK

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala. bom jih poklical pa se pozanimal kako gledajo na to. tudi jaz sem ob?utljiv glede tega, ampak v obratni smeri. Ko sem ga prvi? pripeljal na servis je bilo ?e 500 km fora, pa noben ni? ni rekel, itak se jim je zdelo fajn.

zna kdo ceno iz glave izstrelit, malo predpriprave ne ?kodi, da me ne bo an rit vrglo?

 

2012 je leto izdelave, model pa je 2008- torej predzadnja verzija. Zdaj so ?e 2x tankali mazdino Dexelia  olje 10W40. Malo sem brskal in pri?el do bistva, da to olje ni ravno dobro za zimski ?as, sploh pa je bolj primerno za starej?a vozila oz. za relacije na dolge ture. Bolj bi bil zame primeren recimo 5W40, ki je popolnoma sinteti?en, ampak zato manj viskozen poleti (http://www.carbibles.com/engineoil_bible.html), shell pa mi priporo?a 5W30 http://lubematch.shell.com/ kak predlog? Meni to malo smrdi, kot po?asno "zastrupljanje" avta, da bo ?imprej spet lahko na servis pri?el

 

Glede na to pa da olje kar mastno zakasirajo, bi jim svojega prinesel, kak so kaj glede tega, oz. kak je z garancijo?

Vem da malo dosti spra?ujem, ampak prosim zdr?ite z mano, prvi? se podajam na to neskon?no odisejado ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pokli?e? kar ?efa avtomehanikov, g. Majesa, ker ta je super mo?akar in ti bo povedal in razlo?il vse zadeve. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.