Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanima me, kaj je to. Ponovilo se mi je dvakrat in sicer: V?gem avto, se peljem 100m in za?ne avto 4 ? piskat. Enak zvok kot senzor, ampak v enakem zaporedji. Ve keri kaj bi lahko bilo? 

 

Zanima pa me tudi, ?e je mo?no narediti, da bi se avto ko se za?ne? peljati sam zaklenil. 

 

LP 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

zanima me, kaj je to. Ponovilo se mi je dvakrat in sicer: V?gem avto, se peljem 100m in za?ne avto 4 ? piskat. Enak zvok kot senzor, ampak v enakem zaporedji. Ve keri kaj bi lahko bilo? 

 

Zanima pa me tudi, ?e je mo?no narediti, da bi se avto ko se za?ne? peljati sam zaklenil. 

 

LP 

a si privezan takrat, oziroma ma? na sovoznikovem zicu kaj robe?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo v?eraj zopet, 4 piski, sem bil bolj pozoren in ni enak kot pri pasu. Enako se mi je zgodilo takoj na za?etku, ko sem pri?gal avto ?el vzvratno in lepo v prvi po?asi speljal. Nevem kaj bi bilo narobe?

Bodi pozoren ce takrat tudi uteipa lucka za nepripet pas. Ce ja potem je lahko stik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozdravljeni,

 

imam avto Mazda 6 2010 letnik. 2.2 diesel.

 

Zdaj se mi je to konstantno dogajalo, zjutraj ko avto pri?gem se sli?i 5 piskov in ne 4 - je. Sem bil sedaj dosti bolj pozoren in ?e vedno ne vem, kaj bi lahko bilo. 

 

Zunanja temparatura? Nemam pojma! Upam, da kdo pozna te?avo.

 

LP 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.youtube.com/watch?v=iWAqiS86cuk&feature=youtu.be&t=9s

 

Evo link od piska.

 

Bom pa v drugi temi opisal ?e eno te?avo, ki se mi je pojavila danes.

?e zdaj ne vemo ?e ima? lu?ke ob pisku

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez kakr?nih koli lu?k, razen za tlak v gumah klicaj, ker nimam senzorja notri.

jah a nisi mogo?e sam sebi odgovoril?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je sele zdaj odprlo....to definitivno ni zvok avta ampak ene dodatne opreme, a mas kaj dodatno vgrajenga ala prvi senzorji etc?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno mi je ker se to pred tem ni dogajalo kljub temu da tudi takrat nisem imel senzorja notri.

 

Senzorja nimam ?e skoraj od za?etka, sedaj pa jih itak nem mel, ker dam nove felne gor. 

 

Ti manjka samo en senzor? Ali si samo tako nerodno napisal, da ni "senzorja" namesto da ni "senzorjev"? Ker ce ti manjka samo eden (recimo ker se je zdrobila matica in si ga nadomestil z navadnim ventilckom) je lahko to zaradi TPMS in se vsake toliko casa nekako oglasi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.