Skoči na vsebino

Anketa o izboru zavarovalnice


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V okviru mojega podiplomskega udejstvovanja, opravljam neko raziskovalno nalogo, pa mi lahko s tem v zvezi pomagate z izpolnitvijo ankete.

 

Kot kriterij za to, katero opcijo boste izbrali, se postavite v polo?aj kot da ta trenutek sklepate novo ali podalj?ujete obstoje?e avtomobisko zavarovanje. Izberete seveda lahko le eno opcijo.  :prstgor:

 

Hvala za pomo? in izpolnjevanje ankete!

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wiz je v bistvu zgolj blagovna znamka in je nizkocenovna ponudba Adriatic Slovenica, ki se jo da sklepati samo preko spleta...nekako tako, kot ima Generali G24...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wiz je v bistvu zgolj blagovna znamka in je nizkocenovna ponudba Adriatic Slovenica, ki se jo da sklepati samo preko spleta...nekako tako, kot ima Generali G24...

 

To vem, da je v ozadnju Adriatic, ampak ?e vedno to ni njihova ponudba. ?e vedno mi Adriatic ne ponuja tako ugodnega zavarovanja, kot mi ga WIZ, tako da v anketi ne morem glasovati za Adriatic, ker nimajo poceni ponudbe zame :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

sploh lani je blo carsko, ker me ni blo celo poletje tukaj, pa sem tehnicni za mx5 naredil enkrat junija, in potem julija preko neta uredil najprej wiz, potem pa se registracijo (pa se to lahko izbiras iz katere upravne enote naj ti posljejo prometno....sem zbral koper, ker poleg slovenscine je tudi italijanscina (tako je blo tudi prej)

in potem dobil vse preko poste, mene sploh ni blo v slo, avto pa je bil registriran...

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wizz je poceni, ali pa tudi ne, a zgolj v primeru da se ni? ne izgubi - pa? ponuja mo?nost voznikom, ki verjamejo, da ne bodi imeli ?kod

Druga?e pa je lahko lastna udele?ba tudi do jurja za vsako ?kodo - majhno ali veliko

 

500? = 900? lastne udele?be

 

710? = 100? lastne udele?be

 

Sam sem dal 590? redno zavarovanje brez odbitne pri osnovnih ?kodah, tudi to?i..... :ne vem:

 

torej - pla?a? manj a treba paziti, ker lahko pla?a? 3x ve? - vse je na vozniku.


wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

sploh lani je blo carsko, ker me ni blo celo poletje tukaj, pa sem tehnicni za mx5 naredil enkrat junija, in potem julija preko neta uredil najprej wiz, potem pa se registracijo (pa se to lahko izbiras iz katere upravne enote naj ti posljejo prometno....sem zbral koper, ker poleg slovenscine je tudi italijanscina (tako je blo tudi prej)

in potem dobil vse preko poste, mene sploh ni blo v slo, avto pa je bil registriran...

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

 

wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

 

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

E to?no to.

post-2637-0-97671300-1424334650_thumb.jpg

post-2637-0-34400300-1424334655_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem ravno sklepal zavarovanje, pa sva z mojstrom Ferlinom kar pri Tiliji naredila. Se je pa izdatno anga?iral, da mi je na?el najustreznej?o ponudbo. Res je  :macek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
    • Totalno sem ponosen na hči, ki takole zaključuje 8. razred, sem dobil tole obvestilo iz šole, na e-pošto.
    • To boš pa takoj označen za komunista 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.