Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)


denny3891

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Po dalj?em iskanju konji?ka za sebe sem se odlo?il za novo ?estko, kajti oblika me je naravnost o?arala in

danes sem jo kon?no dobil. Do sedaj ?e nisem imel Mazde in prvi ob?utki so fenomenalni...

Sedaj pa me zanima, ?e kdo vozi ta avto in kako se kaj vozilo obnese?

Ste zadovoljni z njim? Kaj pa vzdr?evanje?

?e zdaj nevem ali ima avto jermen ali ketno.

Kaj pa dvd-je predvaja........

 

lp

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Po dalj?em iskanju konji?ka za sebe sem se odlo?il za novo ?estko, kajti oblika me je naravnost o?arala in

danes sem jo kon?no dobil. Do sedaj ?e nisem imel Mazde in prvi ob?utki so fenomenalni...

Sedaj pa me zanima, ?e kdo vozi ta avto in kako se kaj vozilo obnese?

Ste zadovoljni z njim? Kaj pa vzdr?evanje?

?e zdaj nevem ali ima avto jermen ali ketno.

Kaj pa dvd-je predvaja........

 

lp

 

Vozim sestico CD175 (glej garazo :) )  ... Obnese se odlicno ... :) dizelska ima ketno... DVDjev ne predvaja

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor je meni znano je Revolution Top na voljo samo pri FL modelu.

Pri pred FL je bil samo Revolution in Revolution SD.

 

Skoda da nisi pocakal na Facelift, jaz sem jo narocil pred 2 tednoma in sicer SPC G192 z Revolution Top opremo, pride pa zal komaj maja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor je meni znano je Revolution Top na voljo samo pri FL modelu.

Pri pred FL je bil samo Revolution in Revolution SD.

 

Skoda da nisi pocakal na Facelift, jaz sem jo narocil pred 2 tednoma in sicer SPC G192 z Revolution Top opremo, pride pa zal komaj maja

Ima? prav. Prej se je imenovala samo Revolution, sedaj pa z isto opremo R Top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni lastniki Mazd. Odlo?amo se za nakup rabljene mazde6 lll, karavan, CD150. Ker se prvi? odlo?amo za to znamko me zanima par podatkov od vas lastnikov Mazd. kako je s servisi, nekateri me stra?ijo, da so precej dra?ji, kot za druge znamke, kako je z rjavenjem pri novej?ih letnikih? Ali se mi spla?a kupiti z ro?nim menjalnikom ali automatik? na kaj je potrebno ?e paziti pri nakupu. Glede na to, da v Sloveniji ni veliko rabljenih ali testnih, i??em tudi v Nem?iji. Skratka rabim ?imve? koristnih nasvetov. je pa skoraj ?e odlo?eno za Mazdo, samo da prodam Megana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, to bo kar razlika v primerjavi z meganom.

Kupi s preverjeno zgodovino. To itak. Servis ni tako drag, ti bomo povedali kaj peljat pa kako bo ?e za odtenek ceneje.

Za koliko ? pa kupuje??

Ej...kaj si mislu na na?ega dr.Pelkota.???za mehanika.lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno al bo ?e v garanciji al ne ?

 

 

Se nekaj casa bodo v garanciji... :) ... Mazda6 ima ze od zacetka pri nas podaljsano 5 letno garancijo ... Moja je ena izmed prvi (januar 2013)... in je torej v garanciji do januarja 2018 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 23.000 ? si raje kupi novega bencinarja. Bo? imel nov avto, nov model z znano zgodovino, pa ?eprav z malo manj opreme. Sicer je pa ?e v osnovi za 21.000? dovolj opremljena, za 23.000 pa verjetno dobi? ?e z drugo stopnjo opreme.

Kar se pa servisov ti?e pa so malce dra?ji kot npr. wv ampak spet ne toliko ve? kot nekateri stra?ijo...?isto v mejah normale...npr. za prvi servis za Mazdo3 sem dal 120?.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Kmalu bo eno leto odkar sem lastnik mazde6 lll, karavan, CD150. Prva registracija december 2014. Kot prvo naj povem, da sem nad avtomobilom navdu?en, deluje brezhibno, poraba precej ni?ja, kot pri prej?njem Meganu, edini ve?ji minus je predvajalnik USB. Vedno za?ne predvajat od za?etka.

Imam pa eno vpra?anje, ker je avto star eno leto, ga moram peljat na prvi servis in me zanima katerega serviserja mi priporo?ate.

Hvala za pomo?.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmalu bo eno leto odkar sem lastnik mazde6 lll, karavan, CD150. Prva registracija december 2014. Kot prvo naj povem, da sem nad avtomobilom navdu?en, deluje brezhibno, poraba precej ni?ja, kot pri prej?njem Meganu, edini ve?ji minus je predvajalnik USB. Vedno za?ne predvajat od za?etka.

Imam pa eno vpra?anje, ker je avto star eno leto, ga moram peljat na prvi servis in me zanima katerega serviserja mi priporo?ate.

Hvala za pomo?.

Lp

 

Reklamiraj radio - zahtevaj zamenjavo. Povej ob naro?ilu servisa, ker traja kak?en teden dni, da jim po?ljejo iz evropskega centralnega skladi??a.

Sicer pa, kot je rekel Zmaj, AC-Cosmos v BTC-ju.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmalu bo eno leto odkar sem lastnik mazde6 lll, karavan, CD150. Prva registracija december 2014. Kot prvo naj povem, da sem nad avtomobilom navdu?en, deluje brezhibno, poraba precej ni?ja, kot pri prej?njem Meganu, edini ve?ji minus je predvajalnik USB. Vedno za?ne predvajat od za?etka.

Imam pa eno vpra?anje, ker je avto star eno leto, ga moram peljat na prvi servis in me zanima katerega serviserja mi priporo?ate.

Hvala za pomo?.

Lp

Tukaj je ena dolga tema o tem >> http://www.mazda-si.net/topic/10873-mazda-6-iii-usb-problem/

 

Menja se MP3 modul... Oglasi se na servisu in jim povej, kaj ne dela...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tu vpra?al:

 

1. Moja Mazda 3 ima pri opremi Revolution Top vse tipke.

 

?e pogledam pri novi 6-ki z enako opremo Revolution Top, na vseh video posnetkih in slikah, ena tipka manjka - spodnja srednja:

 

gumbi.jpg

 

Morda kdo ve zakaj, saj ima vozilo vso mo?no opremo?

 

So kaj od opreme odstranili in pustili gumb prazen - za "okras"?  :rolleyes:

 

 

2. Na veliko posnetkih na YT sem videl, da imajo nekatere nove 6-ke pri?gane sprednje DRL lu?i in hkrati tudi zadnje - so morda spremenili funkcionalnost in se na novih vozilih Mazda lahko aktivirajo sprednje DRL in hkrati tudi zadnje LED lu?i?

 

Pri moji 3-ki je tako, da ?e imam po dnevi nastavljeno na AUTO - svetijo samo sprednje DRL, zadnje pa so ugasnjene. ?e pa prestavim ro?ico na "lu?i", se pri?gejo zadnje LED, hkrati se v kabini vse stemni (no?ni na?in), poleg tega pa se sprednje "dimajo" oziroma svetijo zelo zelo malo.

 

Pri novi 6-ki (pa tudi pri novi CX-3) iz video posnetkov na YT je videt, kot da deluje na enak princip kot pri moji 3-ki, s tem da se DRL ne "dimajo" in svetijo z enako mo?jo, kot ?e bi svetile samo sprednje DRL.

 

Ima kdo kaj ve? info? ?e je temu res tako - potem je to zmaga! ?e sedaj mi ni jasno, zakaj se sprednje "dimajo", ko ro?no prestavim na "lu?i" oziroma ta "srednjo" mo?nost. Rad bi, da se sprednje nikoli ne "dimajo" in rad bi imel hkrati aktivirane tudi zadnje LED lu?i, pa trenutno to ni mo?no  -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.