Skoči na vsebino

Novosti... wankel+hibrid...


KAALman

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo KAALman si me prehitel.

JUHU Wankel ne bo umrl tut, ?e bo zmanjkal benza!! :vesel: ?eprav tale HydrogenRE je bil nekje (Avto magazin - nek sejem) malenkost (torej samo z besedo) omenjen ?e vsaj leto nazaj, ?e se ne motim.

Druga?e pa pohvalno, da gredo takole naprej. Sedaj pa ?im hitreje pripravit proizvodnjo, da ko bomo lohk tankal vodik na pumpah ma, da se tole prodaja. Zna morda Wankel ?e bolj za?ivet. Ne vem mogo?e ?pekuliram.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem po tv-ju gledal neko oddajo o teh avtomobilih v Sloveniji.

Je uvoznik mazde povedal da tista RX8 ki ima serijsko 210 konjev, jih ima potem ko se preklopi na vodik samo cca. 110 :blink: ,in to je slabost pogona na vodik. Kot so ?e povedali bi pa prvo kot prvo moral vodik postati mno?i?no dostopen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem po tv-ju gledal neko oddajo o teh avtomobilih v Sloveniji.

Je uvoznik mazde povedal da tista RX8 ki ima serijsko 210 konjev, jih ima potem ko se preklopi na vodik samo cca. 110 :blink: ,in to je slabost pogona na vodik. Kot so ?e povedali bi pa prvo kot prvo moral vodik postati mno?i?no dostopen.

 

Potem pa ?e dobimo nekak?en obi?ajen avto! 1.3 pa 110 konjev. Pa? malo bolj ?porten mlin?ek. Nekaj socialnega. :cheers:

Hja samo, ko bomo mi mno?i?no tankal vodik.... Naftni lobiji to preve? zavirajo in vle?ejo zadnje novce od nas kljub temu, da njih samo vrtanje ko?ta isto kot par let nazaj, ko je bil benz 50% cenej?i kot zdaj. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Evo ?e nekaj o tejle Mazdi na vodik! :danzoman:

_Ebook__Mazda_Hydrogen_Car.pdf

Stvar bi bila pomoje ?isto uporabna, ?e bi le za?eli na Petrolu tankati vodik.

Namesto 210 konjev dobimo iz (ne pozabiti tega) 1.3 motorja 110 konjev.

Namesto 222Nm pa 120 Nm navora kar je vseeno ?isto dovolj za 1.3 motor. Oziroma realna ?tevilka za navaden linijski 1.3 motor.

Skratka: Ho?emo vodik!!!! :vesel: Mazda ima pomoje ?e pripravljene prodajne na?rte. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon ti natanki vodik,mi ta pa preimenujemo v talibana k vozi vodikovo bombo!!!! :hohoho:

 

Lp in dobrojutro vsem!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon ti natanki vodik,mi ta pa preimenujemo v talibana k vozi vodikovo bombo!!!! :hohoho:

 

Lp in dobrojutro vsem!

 

He he,dobra finta... :hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,dobra finta... :hohoho::hohoho::bravo:

 

taliban symon start a terorist action...........(vklop)brum brum,...................(med akcijo)zum zum zum,......................BUM(konec napada :hohoho:

 

 

joke!

 

kva kj po?nete?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.